Kilka pytań odnośnie Opla Astry

Michu

Astro-maniak
Posty: 747
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jarocin Wielkopolska
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Michu »

Joszi Słuchaj nie mam sekwencyjnego gazu i kosztowalo mnie to malo bo mam juz 3 lata . Pali mi w normie gazu .Jja co roku konserwuje swoja Asterke i nie mam rdzy przy nadkolach tylnich .Dbam o nia . I jestem z niej zadowolony . ma 82 km .

Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

deeper, mam 16V i oleju nie bierze (przynajmniej nie spostrzegłem) i póki co (odpukać) jest niezawodna i zwinna (choć mam dowalony kat)... dlatego co jak co ale ja mogę 16V polecić :)
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: wencik »

JOszi pisze:taa ale znajdź astrę z 92 albo z 93 roku która ma przebieg poniżej 200tyś :/ chyba tylko kręcone mają niżej :/
Ja kupiłem w październiku i miała 140 tys :) nie kręcona ;)
JOszi pisze:16NZ
JOszi pisze:może nie ma za dużej mocy i na kresce nie ma co startować ale coś za coś
mocy może nie ma porażającej , ale na kresce staje ;) ale jak kupisz taki silnik, to licz się z tym że więcej KM z niego nie wyciśniesz (właśnie to przerabiam ;( )
jacoo3 pisze:Autkiem będę sporo jeździł, kilka razy w roku w dłuższe trasy typu 600km w jedną stronę. Macie zaufanie do swoich Astr? :) Wiadomo, żeby się nie rozkraczył w trasie...

aha i jeśli chodzi o wygodę - jest w HB wystarczająco miejsca na przednich fotelach? A z tyłu
Ja co jakieś 2 miesiące jade asterką do niemiec. Też coś koło 600km w jedną strone, pare kursów nią zaliczyłem i odpukać nic się nie stało ;) wystarczy dbać o nią ;)
Z tyłu nie jest tak źle... zależy dla ilu obób i ile bagaży :P


Adrian_GTC pisze:deeper, mam 16V i oleju nie bierze (przynajmniej nie spostrzegłem) i póki co (odpukać) jest niezawodna i zwinna (choć mam dowalony kat)... dlatego co jak co ale ja mogę 16V polecić
nie bierze :P? hehe powinieneś zostać członkiem honorowym naszego klubu ;)
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

ja37

V.I.P.
Posty: 6030
Rejestracja: 22 gru 2006, 15:18
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z20LEH+ & Z18XEx2
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 13 razy
Pomocny: 129 razy

#14

Nieprzeczytany post autor: ja37 »

Co do foteli, to te robione w Gliwicach nie mają wygodnych, w astrze ojca męczy mnie już 250km, a w corsie zrobiłem 1100 z jednym przystankiem na siusiu :P

Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

wencik pisze:nie bierze :P? hehe powinieneś zostać członkiem honorowym naszego klubu ;)
ok, bierze jak każdy ale nie aż takie ilości, żebym na olej nie mógł wyrobić... :) stąd taki skrót myślowy :P
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

Żwirek

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 14 cze 2007, 20:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: Żwirek »

Mowisz że mas 6-6,5 tyś
wiec jak ty posiedziałem na allegro i :

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Wiec jak widzisz mozna za tą kase kupić coś nowszego a to tylko z Allegro a są przecież jeszcze komisy i inne stronki ;)

deeper

Astro-maniak
Posty: 414
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mnie znasz?
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: deeper »

Dla 16v 1l/1000km to jest norma i jak tyle bierze to nie ma powodu do obaw.
Dla porownania dodam ze moj c16nz bierze prawie polowe tego... ale na 12 000 km

Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

W instrukcji od Astry jest napisane, że każdy silnik z gamy silnikowej bierze 0,075l/100km... No i komu tu wierzyć? Choć jak dla mnie to są chyba wartości mocno przesadzone...
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

PYTON

#19

Nieprzeczytany post autor: PYTON »

ja mam astre 93 i ma 14000km i jest udokumentowane ale mam inny problem bo jest to silnik 1.6i 71KM ale wiezcie lub nie szla rowno z 1.6 16v i bore leko 1.6 wciagam czy jest mozliwe ze jest tam silnik od 16v musze po numerach chyba dojsc co nie ?

Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

PYTON, a skąd wiesz jaki to silnik? Jeśli na podstawie dowodu rejestracyjnego twierdzisz, że masz 1.6i z 75KM, to możesz się sporo zdziwić... Ja mam 1.6 16V 100KM a w dowodzie stoi jak byk 1.6i z 75KM właśnie... babka poprostu wybrała w kompie pierwszą lepszą wersję 1.6 i tak zostało...
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

Zablokowany