spuszczanie paliwa z astry II

pytkin

spuszczanie paliwa z astry II

#1

Nieprzeczytany post autor: pytkin »

Mam pytanko jak latwo i szybko spuscic z opla astry II paliwo wezyk nie daje rady bo jest sitko :))

deeper

Astro-maniak
Posty: 414
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mnie znasz?
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: deeper »

Weze ida pod samochodem, mozesz sprobowac dobrac sie wlasnie do nich, na laczeniach albo co wtym stylu, nie wiem jak jest w astrze II, ale tez mozna sprobowac zapuscic weza do zbiornika tam gdzie pompa jest... przez ten otwor.

pytkin

#3

Nieprzeczytany post autor: pytkin »

wiem ze jakos mozna pod spodem jakas gume odpiac i tam weza wsadzic no i zassac :)) ale jest tez sposob ze wystarczy tylko odpiac jakis przewod dochodzacy do pompy no i cos zewzec czy cos i samo bedzie lecialo.. ten uklad by mi bardziej odpowiadal ale niestety nie znam szczegolow co do tej operacji .. moze ktos mi wytlumaczy o co dokladnie chodzi ??:)) z gory dziekuje :))

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

po prostu dajesz na pompkę paliwa zasilanie i odczepiasz wężyk wylotowy i wkładasz go do kanistra albo kuwety

deeper

Astro-maniak
Posty: 414
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mnie znasz?
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: deeper »

po prostu dajesz na pompkę paliwa zasilanie i odczepiasz wężyk wylotowy i wkładasz go do kanistra albo kuwety
No mozna tylko trzeba uwazac zeby pompy nie zaje.... zeby nie padla dzialajac na sucho,
ale to chyba najszybszy sposob.
Ja bym troche podniosl samochod podlozyl karnister i odpiol wezyk od filtra paliwa (u mnie jest przy zbiorniku nad belka.

pytkin

#6

Nieprzeczytany post autor: pytkin »

no tak ale czy odpiecie samego wezyka od filtra paliwa zadziala??:)) no wiem wlasnie ta pompke mozna zaj... :))) ale do pompki podlaczyc wystarczy dwa kabelki od akumulatora np bedacego w aucie?? chyba wlasnie sprobuje ..

deeper

Astro-maniak
Posty: 414
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mnie znasz?
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: deeper »

Wystarczy recznie zalaczyc przekaznik od pompy.
Zobacz tez jak masz zamontowana pompe paliwa, tam powinien byc dekielek,
masz w tedy swobodny dostep do zbiornika, pakujesz wezyk i jazda...

pytkin

#8

Nieprzeczytany post autor: pytkin »

dobra ale jest jedem minus wiem mniej wiecej jak wyglada pompa ale jej w silniku ni w zab nie moge rozpoznac :) a moze ona jest gdzies w zbiorniku??? bo szczerze to sie nie znam za bardzo...wiec nawet nie wiem ktory wezyk zciagnac.. wiem ze dla niektorych to bedzie troche dziwne :))z gory dzieki za podpowiedzi :))

Zablokowany