Uszczelniacz opon

rzezniol

Astro-maniak
Posty: 757
Rejestracja: 20 sty 2009, 21:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radzionków
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: rzezniol »

grzechu86tonie, jak to mowia ... "klient nasz pan"

Chcesz pan masz pan ... mam nadzieje ze przynajmniej wulkanizator cie poinformowął tym ze nie powinno sie tego kleic, ze grozi to rozerwaniem opony w najmniej oczekiwanym momencie ?


Pozdro

Usunięty użytkownik 3235

#12

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Chcesz pan masz pan ... mam nadzieje ze przynajmniej wulkanizator cie poinformowął tym ze nie powinno sie tego kleic, ze grozi to rozerwaniem opony w najmniej oczekiwanym momencie ?
Dokładnie. Sama jazda na oponach z guzami robi się niebezpieczna a co dopiero, jeżeli guz robi się w miejscu uszkodzonej osnowy i drutówki, już o reszcie nie mówiąc.

Życzę powodzenia w dalszej jeździe na takiej oponie, tylko nie jeździj zbyt szybko, zwłaszcza na zakrętach. ;)

Awatar użytkownika
grzechu86tonie

Astro-maniak
Posty: 1284
Rejestracja: 09 cze 2009, 19:17
Imię: Grzegorz
Auto: byla Astra F jest Astra G
Silnik: 1,4 8v / 1,6 8v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Okolice Ostroleki
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: grzechu86tonie »

nie no miala rozciecie ok 1cm dlugosci od wewnatrz auta latam tak juz 2rok i narazie bylo ok szkoda mi troche bylo bo kupilemnowy komplet i po ok 2 mies mialem niefart :/
kupie podłokietnik przód astra g

bobo bydgoszcz

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: bobo bydgoszcz »

Witam!
Nie chce zakładac nowego tematu.Dzisiaj w nocy ktos przecial mi opone z boku.Czy warto to wulkanizowac czy lepiej wymienic opone?Z drugiej strony po co komu niszczenie opon.Czy przy wbiciu noza czy jakiegos szpkulca ciśnienie z opony nic takiemu kolesiowi nie zrobi?

rzezniol

Astro-maniak
Posty: 757
Rejestracja: 20 sty 2009, 21:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radzionków
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: rzezniol »

a co to za cisnienie ... 2 atmosfery ... zrobiło pfiiiiii i po wszystkim 2 MPa to juz cos
bobo bydgoszcz pisze:Z drugiej strony po co komu niszczenie opon
A stałeś na "swoim" miejscu parkingowym czy postawiles sie na "cudzym" miejscu ... na osiedlach w mojej okolicy dosc czesta praktyka.

Rozciety bok >> wymiana

Pozdro

Zablokowany