Opel Vectra b z silnikiem 2,0 dti

zebo

Opel Vectra b z silnikiem 2,0 dti

#1

Nieprzeczytany post autor: zebo »

Witam serdecznie! Mam pytanko! Co myślicie o silniku 2,0 dti? Przymierzam sie do zakupu vectry w granicach 98/99 rok z takim właśnie silnikiem. Chciałbym poznać wasze opinie i sugestie na temat takiego auta. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Poszukaj na forum vectry-VU. To jest bardzo podobny silnik do tego mantowanego w astrach G- mozna rzec ze w 99% ten sam.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#3

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Nie wiem jak to będzie się zbierało, bo wczoraj jeździłem z kumplem który ma Vectre z 2.2 DTI i mówił że chodzi tak samo jak moje 2.0 DTI w Astrze :) Albo był trochę już trafiony (pare piwek :P) albo te jego DTI jakieś po przejściach było. No chyba że jest spora różnica w wadze aut ;) Ogólnie Vectra fajne auto, ale wewnątrz o wiele bardziej podoba mi się Astra :) chociaż trochę mniejsza jest

Karles

#4

Nieprzeczytany post autor: Karles »

Zgadzam sie z kolegą vectra w środku tym parapetem podjezdza pod omege troche drętwo ,ale to jest ładne co się komu podoba :lol: w końcu ogólnie ładne auto. Jeśli chodzi o porównanie to ma chyba racje dajcie mu wódki. Łapałem się z kolegą moją astrą 2.0dti sport a jego 2.2dti, w sumie przy prędkościach do 120 po mieście ale nie uciekł mi moze przłożenie nie wiem. Czyli odpowiedz prosta wymiatał nie bedzie ale da się pojeździć. No jeszcze jeden problem w vectrze tylne błotniki rdzewieją jak w A w modelach przed liftem.

Zablokowany