Problem z przyspieszaniem astry dti

Karles

Problem z przyspieszaniem astry dti

#1

Nieprzeczytany post autor: Karles »

MAM PROBLEM Z ASTRĄ CHODZIŁA JAK ZŁA A TERAZ SIĘ MULI ZAPALIŁA SIE KONTROLKA CHYBA CHECK SAMOCHODZIK Z KLUCZYKEM I OD TAMTEJ PORY MUŁOWATA. PO ZGASZENIU SILNIKA I ODPALENIU SPOWROTEM KONTROLKA ZNIKA ALE PROBLEM NIE. JEDZIE PŁYNNIE ALE NIE MA BUTA OD 2,5 TYS.OBR TAK JAK WCZEŚNIEJ., POMOCY

pnkra

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2007, 21:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: pnkra »

BO DZIAŁA W TRYBIE AWARYJNYM. SPRAWDŹ BŁĘDY TO BĘDZIESZ WIEDZIAŁ CO JEJ DOLEGA.
... i nie krzycz.
[External Link Removed for Guests]

Karles

#3

Nieprzeczytany post autor: Karles »

Przełącza sie w tryb serwisowy jak zapali się kontrolka i wtedy wogóle nie jedzie ale jak nawet się nie pali i wygląda na to że jest ok to też nie przyspiesz tak jak wcześniej, dziś zatankowałem na schellu i jest lepiej ale nie to samo a kontrolka się już nie zapala.

pnkra

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2007, 21:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: pnkra »

Jedź na kompa odczytać błędy. Powodów może być wiele, w tym jakość paliwa, ale warto spojrzeć pod maskę w okolice turbiny - lubią się rozszczelniać węże na opaskach.
Ostatnio się spotkałem z podobną sytuacją (tryb awaryjny - po zgaszeniu silnika nie znikała kontrolka) w 2.2DTI i o dziwo wystarczyło na luzie przegazować kilkakrotnie do max dopuszczalnych obrotów i problem zniknął. Co nie znaczy, że znaleziono przyczynę tego stanu. Jeśli nic nie zobaczysz to jedź się podłącz.
[External Link Removed for Guests]

Zablokowany