Małe bajerki do Astry II

Marcovip

Astro-maniak
Posty: 155
Rejestracja: 13 wrz 2007, 16:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Marcovip »

No ciekawe ciekawe macie pomysly... Zainteresowaly mnie lampki od omegi. Bylem na allego znalazlem aukcje ale wszystkie aukcje roznily siecenowo jak i kolorystycznie (jasny krem ciemny popiel popiel) Mozecie podac konkretna cene za taka lapke tak bym nei przeplacil. A jesli chodzi o tyl to sa lapki w slupkach jesli dobrze rozumuje czy te zamocowane w uchwytach bezpieczenstwa. Kolega bodzioDTI chce zalozyc czujniki cofania popieram takze bym je zalozyl bo niedlugo czeka mnie przyceimnianie szybek i a noz cofanie noca :-/. Aha dodam ze znalazlem na allegro automatyczny wlacznik swiatel co sadzicie o tym pomysle czy to dobre jest czy bardziej przeszkadza niz slóży. Chcialbym sie takze dowiedzec bo mam w planach podswietlenie auta zewnatrz jak i wewnatrz pod siedzenia i nad nogi pasazera i kierowcy jakies neony diodowe jakie polecacie takie by byly dobre dobrze swiecily i nie drogie. Pozdrawiam

Gość

#12

Nieprzeczytany post autor: Gość »

czy takie cos nadaje sie do astry g ?:)
[External Link Removed for Guests]

Gość

#13

Nieprzeczytany post autor: Gość »

No właśnie to są te lampki z soczewka z Omegi. Wymiary są identyczne jak w naszych Astrach G więc bez obaw podejdą.

Jeśli chodzi o to co ja jescze wymieniłem to korbke od szyberdachu. Wymieniłem ją na tą z Astry F. Jest ładniejsza według mnie. Taka bardziej zaokrąglona (chodzi o ten plastik na którym są rysunki kierunku otwierania i zamykania szyberdachu). Jest jak dla mnie bardziej elegantsza i ogólnie ładniej wyglądająca od tej którą miałem oryginalnie. :P
Jak co to moge zrobić fotki dla porównania.

Hmmm
Ciekawe tylko czy wszystkie F-ki miały ładniejsze te korbki. :?

Gość

#14

Nieprzeczytany post autor: Gość »

jesli ktos ma zdjecie zmienionej kampki (tej z omegi) to poprosze o fotki

kszychu

Astro-maniak
Posty: 392
Rejestracja: 30 sty 2007, 10:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzec Podl.
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: kszychu »

A przerabiał ktoś z was włącznik tychże lampek? Jeśli o mnie chodzi, to jego seryjne umieszczenie woła o pomstę do nieba.
"Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, trzymają język za zębami." /Oscar Wilde/

Marcovip

Astro-maniak
Posty: 155
Rejestracja: 13 wrz 2007, 16:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: Marcovip »

Wlasnei czy mógł by ktos, kto sie zna na tym na jakiej zasadzie ma sie wlanczac halogeniki lub cala lampka bo wiadome jest ze w Asrterkach jest tylko jedno swiatlo a teraz z chalogenikami beda 3. Jak one beda funkcjonowac jakis guzik czy cos?

Gość

#17

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Ok dziś w nocy zamieszcze zdjecie tej lampki.
A te boczne halogeniki włącza sie samemu. Każdą oddzielnie włącznikami które są po bokach środkowej lamki która zapala się przy otwarciu drzwi. Taką soczeweczke można włączyć np w nocy i pasażer podczas podróży jak coś czyta albo korzysta z mapy to nie oślepia cię światło z niej bo ta soczeweczka skierowana jest na niego. A druga oddzielnie włączana na nas i jak nam pasuje możemy włączyć każdą osobno. Albo tą dla nas albo dla pasażera. Więc to super sprawa.

Marcovip

Astro-maniak
Posty: 155
Rejestracja: 13 wrz 2007, 16:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: Marcovip »

lukiimag1 Lampke srodkowa podlaczyles w stare miejsce orginalnej lampki Astry a czy jakies zmiany zrobileś w podlaczeniu (kabelki) tej z Omegi. Czy poprostu tak jak lampka z astry byla podlaczona tak samo z tej omegi (soczewkowa)

bodzio

Astro-maniak
Posty: 295
Rejestracja: 15 sty 2008, 1:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: bodzio »

Marcovip pisze:Kolega bodzioDTI chce zalozyc czujniki cofania popieram takze bym je zalozyl bo niedlugo czeka mnie przyceimnianie szybek i a noz cofanie noca :-/


No jest to bardzo przydatny bajerek!
Marcovip pisze:Aha dodam ze znalazlem na allegro automatyczny wlacznik swiatel co sadzicie o tym pomysle czy to dobre jest czy bardziej przeszkadza niz slóży.
Ja mam taki włącznik już w głowie :mrgreen: A czasem poprostu świadomie nie zapalam :P
Marcovip pisze:Chcialbym sie takze dowiedzec bo mam w planach podswietlenie auta zewnatrz jak i wewnatrz pod siedzenia i nad nogi pasazera i kierowcy jakies neony diodowe jakie polecacie takie by byly dobre dobrze swiecily i nie drogie.

To nie w moim stylu ale że rzeczywiscie efekty czesto są proprostu zachwycające....
Nie drogie?? Według mnie Marco wszytko co dobre musi kosztować, a jak cos jest tanie to z reguły jest do niczego i ładnie napewno nie bedzie wygladać.. Jak robić to raz a porządnie!


A narazie z bajerków to przerobilem sobie półeczke w ktorej mam cb i jest o wiele ładniej..



Pozdrawiam
bodzio
[External Link Removed for Guests]

Gość

#20

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Dodaje zdjęcia lampki wewnętrznej tej od Omegi po zamontowaniu w mojej Astrze.


Na zdjęciu 1 widać też wymienioną rączke od szyberdachu o której pisałem w przed ostatnim poście.
[img]D:\Astra\lampka\1[/img]

Na zdjęciu 2 pokazałem gdzie są włączniki halogeników.

[img]D:\Astra\lampka\2[/img]


Na zdjęciu 3 macie pokazane zorłożenie kabli tej lampki.

[img]D:\Astra\lampka\3[/img]

Centralną lampke podłączamy pod oryginalne kable. Nic nie przerabiamy poprostu wsuwki są identyczne. Natomiast do halogeników musimy przeciągnąć kabel z mninusem i drugi z plusem. I tyle.
+ i - od halogeników to te oznaczone A i B

[ Dodano: 2008-01-24, 02:23 ]
Sorki ale niewiem czemu mi zdjęć nie dodaje...
Więc podaje linki do nich...

1 zdjęcie
Obrazek

2 zdjęcie
Obrazek

3 zdjęcie
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-24, 02:26 ]
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

[ Dodano: 2008-01-24, 02:28 ]
Jakość zdjęć nie jest najlepsza bo telefonem robiłem po pracy w nocy hehe. :k

Zablokowany