niemiecka lepsza?

Damiano

Astro-maniak
Posty: 400
Rejestracja: 06 sty 2008, 20:08
Imię: Damian
Auto: Renault Megane
Silnik: 1.9 dCi 130 km
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sławków
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Damiano »

bo to jest DID... ?? ale wogole te wersje sa dziwne... ja mam tak 97` wspomaganie, ABS, szyber, el lusterka, welur, kubełkowe siedzenia, skóra na kierownicy. poduszka centralny, alarm i nie wiem co jeszcze a nie mam elektrycznych szyb... astra jak by nie było dpbrze wyposazona a elektryki nie ma... tylko te lusterka...

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

Komus sie zapomnialo zamontowac :mrgreen: , prawda jest taka ze w naszych zakladach pracy panuja warunki takie a nie inne, slabsza kasa gorsze warunki a co za tym idzie flustracja i niedbalosc pracownikow, pozatym oszczednosci na kalibracji sprzetu i remontach linii produkcyjnych wiec odpowiedz jest prosta nasze zaklady nigdy nie odscigna zachodnich choc mamy 50 razy lepswzych i bardziej rozgarnietych pracownikow, niestety tez olewaczy po calej linii
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

Gość

#13

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Co to jest flustracja?

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

Frustracja to uczucie, które pojawia się wtedy gdy czegoś bardzo potrzebujemy a za chiny ludowe nie możemy tego dostać niewiedząc czemu. Sorka za OT. :D

tomala72

Astro-maniak
Posty: 298
Rejestracja: 28 gru 2007, 12:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kożuchów
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: tomala72 »

no tak zgadza się ale im chodziło o flustrację a to chyba jakiś rodzaj lustracji:))))))))))

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

W słowniku nie ma słowa flustracja tylko frustracja. A co to ma do niemieckiej wersji Astry? Że niby polscy pracownicy są sfrustrowani i robią gorsze auta? Myślę że to wina ekonomii. Po prostu tak jest. Ale nie są to ogromne różnice. Można powiedzieć, że polska wersja jest o 5 lat starsza na starcie ;)

art

Astro-maniak
Posty: 107
Rejestracja: 05 lut 2008, 21:54
Imię: Artur
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: art »

Te produkowane w Niemczech są lepiej doposażone i staranniej wykonane np. mają 4xairbag. halogeny, el. lusterka, 4xel. szyby, klimę itd. nawet uchwyty wewnątrz są zrobione inaczej . :lol: Nie mówiąc o głupich schowkach które niemieckie mają a Gliwickie nie. Rozśmieszył mnie jeden post gdzie ktoś pisze, że polskie mają lepsze zawieszenie. No chyba, że dobre... - bo polskie!!! :D
Astra G 1.6 16V Caravan

Michał86

Astro-maniak
Posty: 258
Rejestracja: 01 sty 2008, 13:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wawa - Yelonki
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: Michał86 »

niemieckie sa lepsze ale bezprzesady niejest tak tragicznie jak wy to opisujecie

kola

Astro-maniak
Posty: 204
Rejestracja: 10 lis 2007, 22:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: słupsk
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: kola »

tomala72 pisze:gdzieś wyczytałem, że astry produkowane swojego czasu przez szwabiska były lepiej wykonane (mniej oszczędności) niż te z gliwic. Z drugiej strony to teraz są chyba nowocześniejsze technologie (zgrzewy, spawy, lakierowanie itp.) produkcji niż parę lat temu. Co sądzicie? (jak już było to sorki i poproszę o linka)
co tu dużo mówić.Niemcy produkują asterkę H,model G dla nich to już relikt.Te auta produkowane są dla ludu krajów uboższych,wiec wykonanie itd. nie będą już takie same jak produkowane kiedyś dla ludu niemieckiego.

Zablokowany