Asfalt na drzwiach

Mordoklej

Astro-maniak
Posty: 231
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:50
Imię: Jacek
Auto: Astra 2.2 SRI
Silnik: Z22SE
Lokalizacja: Northampton, UK
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Mordoklej »

Ja bez problemu benzyna zmylem ;)
2004 VAUXHALL ASTRA G 2.2 SRI
PRODRIVE BODYKIT, SPRĘŻYNY APEX 35/35, FELGI 17 CALI Z VAUXHALL VECTRA ELITE, WYDECH IRMSCHER
OPONY HANKOOK VENTUS V12 EVO 215/40 R17 Y

Usunięty użytkownik 3235

#12

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Mordoklej pisze:Ja bez problemu benzyna zmylem ;)
Brałem benzyną ale nie zeszło. Pewnie użyję rozpuszczalnika albo któregoś z preparatów dostępnych w sklepach motoryzacyjnych, może coś będzie na zaschnięty asfalt.

Marcovip

Astro-maniak
Posty: 155
Rejestracja: 13 wrz 2007, 16:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Marcovip »

zadrapania otarcia nie glebokie Pasta TEMPO

tomala72

Astro-maniak
Posty: 298
Rejestracja: 28 gru 2007, 12:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kożuchów
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: tomala72 »

proponuję używać rozpuszczalnika ekstrakcyjnego lub benzyny ekstrakcyjnej dostępne w sklepach z farbami, materiałami budowlanymi bowiem nie niszczy lakieru. Robię napisy reklamowe, tez na autach i zawsze tym czyszczę powierzchnię szyb i karoserii i nigdy nie zaszkodziło lwkierowi no chyba,,, że ktoś będzie tarł jak szalony.....

Ślepy

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 19 lis 2007, 16:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Ślepy »

A ja powiem jeszcze inaczej, miałem połamany zderzak więc musiałem kupić drugi, trafiłem akurat prakycznie identyczny srebrny ale miałem białe otarcie na rogu i nie schodziło pastą postanowiłem zrobić wioche ( chwilowo bo nie mogłem oddać fury do lakiernika) i kupiłe spray srebrny żeby trysnąs, jak trysnąłem okazało sie że ma inny odcień i chciałem zetrzeć a wtedy pięknie wszystko zeszło:D rozpuszczalnikiem też schodzi ładnie ale trzeba bardzo uważać na lakier i szybko zmywać bo jest za mocny i może rozwalić powłoke lakieru.

[ Dodano: 2008-01-25, 14:40 ]
a głębokie otarcia no to niestety już trzeba lekko papierkiem ściernym i potem jeszcze pastą ale lepszą niż tempo i może zejść( ale nie zawsze :m )

Usunięty użytkownik 3235

#16

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Chlapacze założyłem-wszystkie 4sztuki, takie ładne, ze znaczkiem OPLA :mrgreen:
A za ślady asfaltu zabiorę się jak pogoda się poprawi, teraz pada a asfalt na drzwiach jest i tak stary więc...

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

rozpuszczalnikiem nie ścierajcie bo to niszczy lakier - tylko i wyłącznie benzyna ekstrakcyjna albo jakieś pasty polerskie

tempo sobie odpuście bo to shit. Lepiej użyć G3 albo automax

a jak jest mocno smołą to walnąć na to środek do usuwania smoły tylko trzeba uważać żeby nie zasechł na autku bo odbarwi trochę lakier

Bertone84

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 26 wrz 2007, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warsaw by Night
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: Bertone84 »

ja używałem środka firmy AUTOLAND - Anty-SMOŁA. Spisał się rewelka, aczkolwiek jest to żmudna praca... ale warto było...

Zablokowany