Asfalt na drzwiach

Usunięty użytkownik 3235

Asfalt na drzwiach

#1

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

WITAM!

Mam na drzwiach (przy przednich kołach) ślady-takie kropki dosyć dużej wielkości zaschniętego jeszcze z lata asfaltu. Próbowałem to wywabić benzyną(była to akurat mieszanka benzyny z olejem do pilarki spalinowej) ale nie ruszyło tego. Nie wiem czym można to jeszcze wyczyścić bo szpeci to jak człowiek spojrzy na dół drzwi. Nie wiem czy rozcieńczalnik pomoże ale czy i nie uszkodzi lakieru.

Pomożecie?
Z góry dzięki wielkie!!!

Bertone84

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 26 wrz 2007, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warsaw by Night
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Bertone84 »

są specjalne środki do tego... nazywa się to ANTY SMOŁA czy jakoś tak :) u mnie pomogło :) no i standardowo TEMPO :) pastą polerską zejdzie wszystko :)

Usunięty użytkownik 3235

#3

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Kupię tę ANTY-SMOŁĘ. Pastą tempo nie wiem czy to zejdzie ponieważ jest to stary asfalt i dobrze zasechł

lesio822

Astro-maniak
Posty: 512
Rejestracja: 25 lut 2007, 21:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: lesio822 »

Pasta Tempo to pasta ścierna więc musi zejść.

Ślepy

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 19 lis 2007, 16:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Ślepy »

Wcale nie musi zejść pastą tempo, ogólnie ta pasta nie jest złą ale na jakieś poważniejsze akcje sie nie nadaje. To tego asfaltu lepiej kupić dedykowany środek u mnie zeszło bez problemu ale nie pamiętam teraz jak sie nazywał :m

piotreq

Astro-maniak
Posty: 57
Rejestracja: 01 sie 2007, 19:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łódź/Londyn
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: piotreq »

Tempo nie dziala na to wiem z doswiadczenia mozesz trzec i trzec a u mnie na bialbym aucie to juz wogole bylo widac.Kupilem na stacji takie cudo w czerwonej butelce z autem na plakietce i dopiero zeszlo,jak znajde opakowanie to napisze nazwe.A na przyszlosc polecam zalozyc chlapacze na przodzie ja zalozylem i juz zadne plamy sie nie robily.

Manieq

Klubowicz AKP
Posty: 421
Rejestracja: 22 mar 2007, 10:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: DOBRE
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Manieq »

Najlepsze na smołę jest... masło! Powaga, bierzesz trochę na palec, nakładasz na lakier i (najlepiej palcem) wcierasz. Sprawdzony sposób.
[External Link Removed for Guests]

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#8

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

Podepnę się do tematu i.. proszę o pomoc:

Otóż jakiś babiszon czerwonym autem przytarł mi lekko tylny lewy rant zderzaczka... naszczeście nic dogłębnego tylko zostawiło swój lakier na moim... czym to zetrzeć ?

lesio822

Astro-maniak
Posty: 512
Rejestracja: 25 lut 2007, 21:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: lesio822 »

spróbuj delikanie niewielką ilością rozpuszczalnika, ja tak robiłem w swoim cc jak mi tak koleś jeden zrobił. Tylko dawaj mało rozpuszczalnika i mocno trzyj żeby Ci się lakier nie rozpuścił. Jak zetrzesz to zapoleruj to pastą i nie będzie widać wcale.

dzosz1

Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2007, 10:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: dzosz1 »

Panowie mniałem obydwa przypadki smoła , asfalt i inne takie tylko nafta nie zostawia śladów, lakier tylko rozpuszczalnikiem najlepiej uniwersalnym

Zablokowany