Dystanse do felg

Gość

#11

Nieprzeczytany post autor: Gość »

No właśnie Wesoł oryginał to oryginał...
OLO wiesz co jeśli masz racje i rzeczywiście śruby z fiata 126p / CC są takie same czyli skok gwintu ten sam i stożek też jest ten sam to kurcze będzie teraz łatwiej trafić je a nawet i nowe w salonie Fiata się zapytam bo coś mi się wydaje że drogie one niebędą a jak już stwierdziliśmy oryginał to zupełnie inna jakość.I nawet oryginał fiata powinien wcale niebyć najgorszej jakości.
OLO a czy byłbyś w stanie pomóc mi i zmierzyć o ile tak śruba jest dłuższa od naszych oryginalnych Oplowskich? Byłbym bardzo wdzięczny(punkcik będzie potem :P ).

A mam takie pytanko bo akurat niemam pojęcia na temat tego czy można zastosować śruby pływające jeśli nawet niechce zmienić rozstawu śrub a tylko chciałbym takowe zastosować gdyż są one dłuższe? Pytam sę tak z ciekawości bo te które kupiłem przedwczoraj takie właśnie są. Dzięki za odpowiedź. ;)

Gość

#12

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Jeśli masz ten sam rozstaw śrub w piaście i w feldze możesz zastosować pływające, ale poza tym że drożej kosztują spełnią taką samą funkcję jak zwykłe.
Ta którąkupiłem ma część walcową długości około 40mm. Jakiś 1 cm więcej niżoryginalna od stalowki. Strzelam - jak bede w domu to zmierzę dokładnie.

[ Dodano: 2008-01-28, 17:36 ]
38mm

Zablokowany