blacha cynkowana czy nie

Damiano

Astro-maniak
Posty: 400
Rejestracja: 06 sty 2008, 20:08
Imię: Damian
Auto: Renault Megane
Silnik: 1.9 dCi 130 km
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sławków
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Damiano »

kolego mam astre 96 koncówka, rejestracja pierwsza dopiero w styczniu 97 Asti jest z Belgii i nie ma blachy ocynk... jak mam jakis odprysk razem z podkladem do blachy to jak nie zamaże to zaraz rdza łapie... kolega ma honde civic i nic blache mu widac i nic... :/

przemula

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 05 gru 2007, 20:33
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sadków (Wrocław)
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: przemula »

No to jest bardzo dziwne. Jam mam na bank ocynk i na własne oczy widziałem astrę z 1996 roku, która miała ocynkowaną blachę. Ale sokoro ty nie masz to trudno.
pozdrawiam
Przemula
Opel Astra '98 2.0 8V - mój Astrolot

tomala72

Astro-maniak
Posty: 298
Rejestracja: 28 gru 2007, 12:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kożuchów
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: tomala72 »

ten kolega Wesoła co mieszka w Niemczech od 20 lat pod nosem fabryki opla to tajny agent FSO, podpatruje nowe technologie tylko mu zapomnieli przesłać notkę, że układ warszawszki pierdyknął i on pewno dalej pracuje nad przejęciem niemieckiej technologii cynkowania blach, którą mieliśmy zastosować w poldonach:)))))))))
Chyba, że teraz robi dla chińczyków, którzy pewno przygotowują podróbkę asi H

mati83

#14

Nieprzeczytany post autor: mati83 »

tomala72 pisze:ten kolega Wesoła co mieszka w Niemczech od 20 lat pod nosem fabryki opla to tajny agent FSO, podpatruje nowe technologie tylko mu zapomnieli przesłać notkę, że układ warszawszki pierdyknął i on pewno dalej pracuje nad przejęciem niemieckiej technologii cynkowania blach, którą mieliśmy zastosować w poldonach:)))))))))
Chyba, że teraz robi dla chińczyków, którzy pewno przygotowują podróbkę asi H

hahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

To sibie porozmawiaj z "Sir Adamem" z forum astry coupe. nie jest to żaden szczeniak ktory nie wie co i jak. Rozbieral calego swojego LETa bo polecialy tłoki. Wymienil wszystkie uszczelki dołozył smarowanie tlokow i wiele innych rzeczy. Gosc wie chyba wszystko na temat astry coupe turbo. Sporo siedzi na forach niemieckich bo jemu łatwiej operowac w jezyku niemieckim wiec prosze was wygadujcie ze gość sobie gada zaslyszane rzeczy.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

tomala72

Astro-maniak
Posty: 298
Rejestracja: 28 gru 2007, 12:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kożuchów
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: tomala72 »

to znaczy, że SIR ADAM jest z MI 5 stąd ten szlachecki tytuł, ciekawe czy zna Bonda Jaemsa.
kurcze z całym szacunkiem dla "sir A" i jego umiejętności "smarowania tłoków" to ciekawi mnie po prostu jak on tam przez te 20 lat podpatrywał tą fobrykę opla czy oni tam cynkują czy nie, może ma fotki....))))))))
a tak apropo to ja jeżdżę Astrą z gliwic i siedzę na polskich forach bo mi po polsku łatwiej operować i wcale nie mam z tego powodu kompleksów.

POZDR dla SIR Adama, niech mu nigdy smarowania na tłoku nie zabraknie.:))))))

mati83

#17

Nieprzeczytany post autor: mati83 »

tomala72, nie mogę!!!!! :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :m :m :m
Masz piwko u mnie za wprowadzenie mnie w dobry nastrój!!!
Pozdrawiam!!!!

tomala72

Astro-maniak
Posty: 298
Rejestracja: 28 gru 2007, 12:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kożuchów
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: tomala72 »

no problem:)))))) POZDR

NIECH WASZE TŁOKI ZAWSZE BĘDĄ Z WAMI

:mrgreen:

pio555

Astro-maniak
Posty: 180
Rejestracja: 21 mar 2007, 12:22
Imię: pio
Auto: Corsa C
Silnik: Z14XE
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: pio555 »

a ja was zaskocze-mam (miałem) Astre F 1995 oryginalną niemiecką i posiada (w/g mojego mechanika) wszystkie blachy ocynkowane
[External Link Removed for Guests]

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

pio555, ja posiadam wlasnie asterke 95 z niemiec i mam podejrzenie ze jest ocynkowana blacha, nie dawno przyrysowałem autko i jest widoczny, taki białawy "osad" w stylu warstwy zabezpieczającej.
[External Link Removed for Guests]

Zablokowany