montaz centr.zamka w aucie z 92 r

garrysputnik

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 30 sty 2008, 0:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kołobrzeg
Kontakt:

montaz centr.zamka w aucie z 92 r

#1

Nieprzeczytany post autor: garrysputnik »

mam pytanie czy mozna zamontowac centralny zamek w aucie w którym fabrycznie nie bylmontowany i jaki to jest mniej wiecej koszt
mam astre z 92 roku ale niestety bez centralnego

Astrix

Astro-maniak
Posty: 157
Rejestracja: 10 sty 2008, 19:52
Imię: Piotrek
Auto: Astra F Caravan
Silnik: x30xe
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: okolice Konina
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Astrix »

[External Link Removed for Guests] tutaj jest opisane wszystko ładnie pięknie nawet na asterce z 92 r ;) tak jak autor napisał 125 zł i już tam masz wszystko nawet pilot do sterowania tym wszystkim :lol:
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false; <- Żabcia

Adaś Astra

Astro-maniak
Posty: 250
Rejestracja: 04 paź 2007, 22:02
Imię: Adam
Auto: Ford
Silnik: BWY
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztynek

#3

Nieprzeczytany post autor: Adaś Astra »

Astrix pisze:[External Link Removed for Guests] tutaj jest opisane wszystko ładnie pięknie nawet na asterce z 92 r ;) tak jak autor napisał 125 zł i już tam masz wszystko nawet pilot do sterowania tym wszystkim :lol:
dokladnie tak jak kolega napisał, u mnie ten zestaw sprawdził się w 100% ( astra F 3d hatchback) ale jesli będziesz sam zakladał to mozesz miec problem z tymi ciegnami od siłowników. ja na poczatku nie wiedzialem jak je wogle wygiąć :P

Mariusz.b86

Astro-maniak
Posty: 353
Rejestracja: 28 gru 2007, 11:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Mariusz.b86 »

:) Ja u siebie zakładałem centralkę i uważam, że nie jest to tak skomplikowane a jest to rzecz, która się przydaje. Ja kupiłem bez pilota ale z możliwością podpięcia się do alarmu, za dużo pilotów bym miał a tak z jednego i alarm i drzwi
!BYŁA!Astra F Hatchback 2/3D 1.4 #[C14NZ]#

Zablokowany