Ogrzewanie opel astra I

KrzysztofJak

Ogrzewanie opel astra I

#1

Nieprzeczytany post autor: KrzysztofJak »

Mam pytanko czy wie ktos moze czy w Opel Astra I sedan z tyłu co są wyloty powietrza tam nawiew działa ?? jhak właczymy ogrzewanie ?? bo cos tylna szyba paruje troszke :)
Dzieki za odpowiedzi :)

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#2

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

Cześć , wpisz do wyszukiwarki ,,parowanie szyb" tam się dużo dowiesz.Pozdro... :shock:

KrzysztofJak

#3

Nieprzeczytany post autor: KrzysztofJak »

no dzieki kolego ale tu piszą o parowaniu z tego co zrozumiałem przednich szyb i tam takich problemów z nawiewem a mi w sumie chodziło o to czy astra sedan korzysta z tylniego nawiewu bo ma tam takie otworki :) bo jesli tak w tedy będę wiedział czy da sie coś z tym zrobić :) pzdrawiam i dzieki za kolejne wypowiedzi

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#4

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

Cześć,masz rację- większość problemów jest z przednią szybą :roll: Z zaparowaną TYLNĄ szybą problem jest mniejszy- wystarczy włączyć jej ogrzewanie :lol: Z tego co wiem to otwory w półce za siedzeniami tylnymi w sedanie to wywiewy i powinny być drożne-nie kładź na tej półce raczej żadnych rzeczy, które mogłyby je zatkać. Sprawdź też czy nie jest zatkany otwór wylotowy w bagażniku po prawej stronie pod tapicerką :!: Pozdro...

KrzysztofJak

#5

Nieprzeczytany post autor: KrzysztofJak »

ok dzieki :) no teraz juz troszke lepiej bo na temat :) sprawdzę to w bagażniku bo nie wiedziałem że coś takiego tam jest :) narazie dzięki :) i pozdrawiam :)

Zablokowany