Powolne schodzenie z obrotów

Gość

Powolne schodzenie z obrotów

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam wszystkich
Wiem że temat obrotów był wałkowany nie raz ale nie znalazłem nic co by odpowiadało moim objawą.
Mianowicie po zdjęciu nogi z gazu obroty silnika nie spadają natychmiast tylko jakby po ok 1 s
Zdarza się też że po butowaniu jak puszcze asterkę na luz to przez chwilę falują obroty w okoliczy 1400 ale potem spadną do 900 i jest OK
Wyczyszczony został krokowy i EGR wymieniłem też czujnik temp (ten odpowiedzialny za ssanie) i nic gdzie jeszcze szukać??
Pozdrawiam

pawelg303

Astro-maniak
Posty: 173
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:08
Imię: Pawel
Silnik: X14XE/LPG
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: pawelg303 »

hmm tez mam taki objaw ale chyba ostatnio tylko jak jest zimny. Bo kiedys miałem tak jak Ty. Ale nic nie robiłem i teraz spadają szybko :) Tak tylko chciałem zwrócic uwagę że to miałem ale nie robiłem nic i jest oka.

Pozdrawiam

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

ja mam to samo ale mowili mi zeby przeczyscic silniczek krokowy

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

niestety silnik krokowy to nie jest u mnie był czyszczony i podmieniany z innego auta i nic
pozdrawiam

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

uuu to nie mam co go wogole wyciagac ciekawe co to moze byc bo ja sie caly czas z tym mecze :( jak bedziesz cos wiedzial maznij ja tez jak dojde dam znaka na forum heja

Gość

#6

Nieprzeczytany post autor: Gość »

spróbuj wyciągnąć i przeczyścić może u Ciebie pomoże

Gość

#7

Nieprzeczytany post autor: Gość »

te astry to choler.. nie wypal ;/ ja trez mam to samo kroka przeczyscilem i jest tak samo ogolnie kicha te astry mialem vw golfa 2 i nic sie nie dzialo a tu co chwile cos ;/ brrr

pawelg303

Astro-maniak
Posty: 173
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:08
Imię: Pawel
Silnik: X14XE/LPG
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: pawelg303 »

jachukb pisze:te astry to choler.. nie wypal ;/ ja trez mam to samo kroka przeczyscilem i jest tak samo ogolnie kicha te astry mialem vw golfa 2 i nic sie nie dzialo a tu co chwile cos ;/ brrr
Powiem Ci że się częściowo z Tobą zgadzam co do astr... Ale zauważ też że one są tańsze np o golfa III (jeśli chodzi o ten sam rocznik a wiek ma swoje znaczenie...) poza tym w golfach III ohydne są wnętrza.. :/

Pozdarwiam

superkudrel

Astro-maniak
Posty: 137
Rejestracja: 03 paź 2007, 14:23
Imię: Radek
Auto: Opel Omega B
Silnik: 2,5 V6
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: superkudrel »

U mnie się podobnie dzieje ale tylko na benzynie jak jeżdzę na samym nitro przez okres np miesiąca i chcę na benzynce troszkę pośmigać.

Ale pomaga restert komputera (czyt. odłączenie zasilania na moment)

I przez jakiś czas jest ok!!

Pozdrawiam
R.J. Auto - części i akcesoria samochodowe
[External Link Removed for Guests]
orange: 507 988 148
play: 511 047 876
gg: 4821651

na hasło "astraklub" oczywisty rabat!:)
dowóz do Lublina gratis (ok 18:00)

Krzysiek11

Astro-maniak
Posty: 110
Rejestracja: 28 gru 2007, 18:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Leszczyny
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: Krzysiek11 »

Sprawdżcie uszczelki pod wtryskiem ,między kolektorem a głowicą,może ciągnie lewe powietrze.

Zablokowany