podświetlenie nawiewu/hak/farba na plastiku

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#11

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

walecastratds pisze:mało prawdopodobne żeby wszystkie zarówki były spalone
Cześć, niestety jest to możliwe-u mnie po spaleniu jednej zaraz spaliła się reszta :( polecam" sam naprawiam" tam jest opis demontażu konsoli- żebyś nie zniszczył czegoś.
JOszi pisze:spróbować benzyną ekstrakcyjną
Benzyna ekstrakcyjna szybko paruje, lepiej spróbować rozpuszczalnikiem ale najpierw w mniej widocznym miejscu :shock:
walecastratds pisze:kostka do podpięcia gniazda gdzie to moze byc
Albo jest pod zderzakiem, albo wcale :lol: gniazdo podpina się pod przewody w tylnej lampie wg schematu przy haku (allegro-200 do 300 pln).Szybkozłączami lub lutując (pewniejsze).Pozdro...

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

rozpuszczalnik zostawi białe odbarwienia. Ja jeszcze spróbowałbym to usunąć ropą :D jak zejdzie to dodatkowy plus będzie taki że zderzak będzie czarniejszy :D tylko potem trzeba tłuste zetrzeć :D

albo iść na całość i prysnąć zderzaki strukturą ;)

Awatar użytkownika
deejaypawcio

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 23 kwie 2008, 11:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: deejaypawcio »

ja w sprawie podświetlenia nawiewu, tzn pokreteł nawiweu i pod spodem przycisków do klimy itd.
Nie działało mi rozebrałem ten środkowy słupek i okazało sie, że jak zdjąłem pokretła zarówka jest widoczna i penseta można ją wymienic bez rozbirania słupka, widziałem na necie że tam sie wymienia 2 żarówki które sa w niebieskich plasticzkach wykręca się je do tyłu, a ja mam jedna żarówkę która oświetla wsyztsko łącznie z oświetleniem symboli klimy, ogrzewania tylnej szyby itd.
co o tym myślicie?

Zablokowany