Programowanie pilota z centralką

Adamo

Astro-maniak
Posty: 287
Rejestracja: 23 lut 2007, 6:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Programowanie pilota z centralką

#1

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

Mam mały problemik

Sterowanie z pilota zrobiło się troszkę uciążliwe, tzn nie zawsze chce zadziałać. Mam wstawiony moduł otwierania zamka centralnego z funkcją alarmu ("Mini-Ster Plus" firmy [External Link Removed for Guests] )

Dowiadywałem się u kolesia, który mi to montował co zrobić, ze względu, iż nie bardzo mam kiedy do niego jechać powiedział że najpierw sprawdzić antenę ( w sumie jest ok) a dalej zaprogramować od nowa pilota z centralką. Czyli wcisnąć przycisk w centralce (znalazłem go) i w pilocie, ale jakie i w jakiej kolejności :?: Czy na raz czy jakaś kolejność zachowana ma być :?: W instrukcji załączonej takowego opisu nie ma, są tylko odnośnie programowania automatycznego zamykania drzwi po czasie.

Czy ktoś robił takie coś :?: Może podzielić się wiedzą :?:

Z góry wielkie dzięki.

Awatar użytkownika
drosik

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2007, 15:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: drosik »

może to Ci coś pomoże:
[External Link Removed for Guests]

powodzonka

Adamo

Astro-maniak
Posty: 287
Rejestracja: 23 lut 2007, 6:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

drosik pisze:może to Ci coś pomoże:
[External Link Removed for Guests]
niestety, podobną mam załączoną do modułu, również nic nie ma w niej o programowaniu pilota z centralką

Awatar użytkownika
tezetek

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 03 wrz 2007, 16:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: tezetek »

Adamo pisze:Czy ktoś robił takie coś :?: Może podzielić się wiedzą :?:
Programowanie pilota:
Nacisnąć przycisk na płytce sterownika na 1 sekundę, następnie 2 razy dowolny przycisk w pilocie.

Z tym że od razu Ci napiszę o jednym - miałem ten sam problem i niestety zakończyło się na kupnie nowego sterownika.

Adamo

Astro-maniak
Posty: 287
Rejestracja: 23 lut 2007, 6:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

tezetek pisze:Z tym że od razu Ci napiszę o jednym - miałem ten sam problem i niestety zakończyło się na kupnie nowego sterownika.
No chyba u mnie też to jest,

Wczoraj robilem ale przycisk na płytce i przycisk na pilocie raz, nie działa, tzn raz zadziała i 100 razy nie. Zobvacze jeszcze twój sposób z dwoma razami, może pomoże :lol:

[ Dodano: 2008-03-12, 22:31 ]
tezetek pisze:Nacisnąć przycisk na płytce sterownika na 1 sekundę, następnie 2 razy dowolny przycisk w pilocie.
nie pomogło

Koleś zabrał centralkę i pilota do pracy, będzie sprawdzał czy pilot wysyła fale i czy centralka odbiera je, a następnie czy nie ma tzw zimnych lutów. Najwyżej będzie trzeba kupić new centralkę.

Zablokowany