renowacja wycieraczek - prosze o pomoc

pawelk

renowacja wycieraczek - prosze o pomoc

#1

Nieprzeczytany post autor: pawelk »

Witam
Mialem zepsuta tylnia wycieraczke, postanowilem sobie ja naprawic, wyczyscilem sobie mechanizmy z brudu, nasmaruje je i chce skrecic obudowe. Ale nie zwrocilem uwagi w jakim polozeniu powinno byc to kulko biale?. Do tego musze wymienic szczoteczki w sliniczku ale objezdzilem wiekszosc sklepow i nie maja. W poniedzialek kontynuuje poszukiwania:)
[External Link Removed for Guests]
Dzieki za pomoc

[ Dodano: 2008-02-23, 21:31 ]
tutaj jest rozwiazanie
[External Link Removed for Guests]
pozostalo mi tylko jeszcze kupienie szczotek

[ Dodano: 2008-02-23, 21:34 ]
ps kolko nie kulko:D

kola

Astro-maniak
Posty: 204
Rejestracja: 10 lis 2007, 22:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: słupsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: kola »

pawelk pisze:Do tego musze wymienic szczoteczki w sliniczku ale objezdzilem wiekszosc sklepow i nie maja. W poniedzialek kontynuuje poszukiwania:)
Możesz kupić szczotki szersze i grubsze i dotrzeć je na papierku ściernym do odpowiedniego rozmiaru.

pawelk

#3

Nieprzeczytany post autor: pawelk »

No wlasnie, juz wszystkie sklepy i kilka warsztatow odwiedzilem, nie maja takich szczotek. Koszt pewnie ze 2zl. Poki co to tylko maja caly silniczek za 80zl. To ja takie cos pie.... :D. Popytam sie jeszcze ale chyba lipa bedzie.

kola

Astro-maniak
Posty: 204
Rejestracja: 10 lis 2007, 22:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: słupsk
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: kola »

pawelk pisze:No wlasnie, juz wszystkie sklepy i kilka warsztatow odwiedzilem, nie maja takich szczotek.
Zobacz w serwisie gdzie naprawiają sprzęt AGD kup coś takiego,tylko zobacz jakie są oryginalne;węglowe czy brązowe.Obetnij końcówkę jak będzie.doszlifuj do wymiaru.przylutuj i będzie śmigać jak nowe.Pamiętaj o dobrym przylutowaniu i przetarciu komutatora bardzo drobnym papierkiem ściernym i żeby szczotki luźno pracowały w gniazdach.Życzę powodzenia!!
[External Link Removed for Guests]

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

pawelk, kupiłeś już te szczotki? Dostałeś odpowiednie czy dobrałeś od czegoś innego?

Też jestem na etapie naprawy wycieraczki w swojej Astrze F i nie mogę dostać tych szczotek...


Pozdrawiam!

Zablokowany