problem z hamulcami

Gość

problem z hamulcami

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

witam wszystkich jest taka sprawa chodzi nie o moje auto ale problem jest :/ chodzi o daewoo nexia 1.5 8V a zatem zaciski takie jak np. w Astrze 1.4 MPI 8V wiem bo miałem taką . Problem dotyczy hamulców . Były wymieniane tarcze hamulcowe przez pierwsze 1000-1500 km było ok potem stopniowo zaczeły sie takie obiawy ze stopniowo coraz moniej zaczyna szarpać przy hamowaniu kierownica teraz pogłebiło sie do tego stopnia ze przy wyzszej prędkosci szarpie jak szlak a przy wolnym juz pojezdzaniu i hamowaniu auto aż pełza . w głowie mi sie nie miesci zeby az tak sie tarcza skrzywiła a podejrzewam czy by to mogło byc od zapieczonych prowadnic zacisków ?? A dodam ze auto nie było ekstremalnie uzytkowane jezdzi starsza osoba ktora nie przekroczyła tym autem nigdy 110 .

Lupo

Astro-maniak
Posty: 128
Rejestracja: 15 maja 2007, 1:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wisła
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Lupo »

pewnie jest jak piszesz ze wygięło tarcze pod wpływem np. nagrzania do wys. temperatury i późniejszym przejechaniu np przez kałuże, albo po prostu pękła tarcza, bo zakładam oczywiście ze kółka dobrze przykręcone... pozdrawiam, jak znajdziesz przyczyne to sie pochwal :)
Obrazek

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

witam panowie juz wszystko ok pojechałem do sklepu i poprosiłęm o najlepsze tarcze moze i są lepsze ja dostałem Febi-bilstein zamontowałęm i jest idealnie . pozrawiam wszystkich .

Zablokowany