PROBLEM Z RADIEM (pomocy)

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

PROBLEM Z RADIEM (pomocy)

#1

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

Na dniach stałem się posiadaczem czerwonej Luftwaffe Astry II 2/3 :) ,sprowadzonej z Reichu w roczniku 2000 i udokumentowanym i sprawdzonym przebiegiem 109 tyś w dieselku 1,7 DTI.
Dzisiaj się tutaj dopiero zarejestrowałem, więc witam serdecznie wszystkich Astrowiczów :)

Problem mam tego typu... w mojej Luftwaffe mam orginalnego kaseciaka, w chciałbym żeby to było radio z cd, wyczytałem już na wstępie gdzieś, że jeśli zamontuje inne radio niż oplowskie to nie będzie wyświetlacz aktywny na konsoli środkowej, a więc chyba muszę się rozglądać się za oplowskim.
Tylko, że jest kwestia tego typu, że na allegro spotkałem się z bardzo dużymi rozpiętościami cenowymi za orginalne radio opla na cd. od 230 zł do 500 zł.

za 500 zł: [External Link Removed for Guests]

za 380zł:

[External Link Removed for Guests]

I już na podstawie tych dwóch linków widzę różnice w oznaczeniu, jedno to jest VDO CDR 500 a drugie jest DELCO CDR 500

Czy może mi ktoś udzielić jakiś informacji i poradzić mi w tym temacie, bo niestety jestem zupełnie zielony jeśli chodzi o te oznaczenia. I zastanawiam się, bo skoro mam dac 500 zł radio orginalne opla, to za 500 zł mogę równie dobrze kupić już jakieś wypasione radio jvc czy chociażby pioneera, ale czy jest jakiś sposób, żeby wyświetlacz środkowy współgrał z nieorginalnym radiem?

Manieq

Klubowicz AKP
Posty: 421
Rejestracja: 22 mar 2007, 10:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: DOBRE
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Manieq »

Jeżeli zamontujesz nieoryginalne radio to wyświetlacz będzie Ci pokazywał tylko godzinę, datę i temperaturę. Z tych dwóch lepsze jest delco. Ma możliwość ustawienia siły grania: przód/tył, lewo/prawo.
[External Link Removed for Guests]

koralm

Astro-maniak
Posty: 756
Rejestracja: 08 paź 2007, 18:36
Imię: Karol
Auto: Octavia II 2.0 TDI CR
Silnik: CFHC
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: koralm »

ale jesli kupi inne radio to mozna kupic "fejsa" ktory polaczy radio z wyswietlaczem...

radio musi obslugiwac wyswietlacz zewnetrzy... a fejsa mozna kupic tu [External Link Removed for Guests]

znajdujesz model, pyttasz o cene fejsa i wiesz ile wyjdzie calosc :)

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

Dzięki wielkie, na dniach zrobie rozeznanie, teraz będę chociaż wiedział o co pytać, może znajdzie się jakiś sklep w którym będą na tyle kompetentne osoby, które będą mogły odrazu to podłączyć wszystko bo nie chce sam grzebać, podpatrze tylko jak to robią.
Stay tuned ;)

Zablokowany