Plastik podszybia

Usunięty użytkownik 3235

Plastik podszybia

#1

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

WITAM!

Potrzebuję 2 zdjęć plastiku podszybia osłaniającego filtr pyłkowy. Konkretnie 2 zdjęć na których widoczne będzie jego łączenie się z górnym plastikiem podszybia(zdjęcia przedstawiały by jak łączy się lewy róg z górną częścią podszybia oraz 2 zdjęcie na którym widoczne będzie jak łączy się prawy róg z górną częścią podszybia).
Bo u mnie jest tak, że po jego poprawnym założeniu to stojąc przodem do auta jego prawa część ładnie łączy się z górnym plastikiem podszybia natomiast lewa strona jest dłuższa niż prawa o jakieś 2 cm. Nie wiem ale czy tak powinno być?

Z góry dziękuję!

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#2

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

W której asterce to potrzebujesz :lol: ?

Usunięty użytkownik 3235

#3

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Potrzebuję fotek do ASTRY F :P

[ Dodano: 2008-03-22, 18:57 ]
Potrzebuję fotek do ASTRY F :P
Znalazłem taki plastik na allegro. Chcą za to 50zł. Mają odpowiednie fotki wiedziałbym czy powinno być tak jak mam teraz czy kupować nowy plastik. Chodzi o to, że zmieniając filtr źle założyłem plastik i woda się lała na filtr(skutek jaki każdy wie). Potem założyłem go poprawnie i jest ok ale tę różnicę w długości poprawiłem w ten sposób, że nałożyłem dwa kawałki gumy, przykleiłem je i resztę zasmarowałem silikonem. Skutecznie, bo nie przecieka i nie widać tego przy zamkniętej masce ale przy otwartej tak i to mnie denerwuje trochę bo nie lubię mieć czegoś łatanego :/

Gibon

Astro-maniak
Posty: 61
Rejestracja: 27 paź 2007, 20:06
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Gibon »

Ja nie wiem co z tym jest mi też nie pasuje :/ Byłem na szrocie i przymierzałem kilka i każda z prawej strony odstaje jak z lewej ładnie leży. Niestety zrobiłem jak i ty sylikon i po sprawie, estetyka dostaje po d... :P

Usunięty użytkownik 3235

#5

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

To może jednak tak ma być, albo po prostu jest to jakaś wada konstrukcyjna... Teraz to już nie wiem czy wymieniać czy nie...

GREEN

Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 18 sie 2007, 12:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: płd
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: GREEN »

u mnie tez tak jakby nie pasowało . Ale przez ta lukę i tak woda nie leci na filtr pp.

Zablokowany