Pytanie do was co o tym sądzicie.

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

Pytanie do was co o tym sądzicie.

#1

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

Jutro rano jestem umówiony na przegląd mojej astry w postaci zmiany paska rozrządu, filtrów i oleju. Na allegro kilka dni temu zamówiłem sterowanie do radia z kierownicy orginalne od astry, i chyba nawet nowe bo juz przyszło i wyglada na nieużywane. Z tego co się dowiadywałem to moja Astra ma podłączenia podciągnięte do kierownicy, więc kwestia tylko wczepienia przycisków.
No i tak sobie myślałem, bo to trzeba ściągnąć poduszkę powietrzną a nie chce się tak w t obawić sam, bo nie wierze do końca w swoje zdolności manualne dlatego pomyślałem, że w sumie w oplu mogliby mi to zamontować co nie ? Tylko wlaśnie nie wiem... bo w sumie przyjeżdżam z własną częścią, część jest orginalna, ale chyba powinni się zgodzić bez problemu na montaż co ? to, że mnie pare groszy więcej skasują to sobie zdaje sprawę, ale chodzi mi o sam fakt, chyba nie powinni robić problemów, że posiadam swoją część co nie ?
Stay tuned ;)

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

NIe powinni robic problemow. Kumpel w swojej beretonce jak zmienial kiere na irmschera to zaprowadzil auto do aso, dal 2 kiere co na ebayu kupil i bez problemu wymienili.

Jak fabrycznie miales kiere bez przyciskow to moze byc problem z zamontowaniem bo musza byc wyciecia na przyciski.

tomala72

Astro-maniak
Posty: 298
Rejestracja: 28 gru 2007, 12:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kożuchów
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: tomala72 »

zgodzić się zgodzą i skasują... ale mogą nie dać gwarancji na robotę

Manieq

Klubowicz AKP
Posty: 421
Rejestracja: 22 mar 2007, 10:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: DOBRE
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Manieq »

Na wszystkie wymiany robione w ASO biorę swoje części. Jeszcze się nie zdarzyło żeby powiedzieli nie. Gwarancję dostajesz na wykonaną usługę (czyli wkręcenie śrubek, podłączenie wtyczek), a na część nie. Gwarancję na części masz tylko w przypadku kupna w ASO.
[External Link Removed for Guests]

Zablokowany