CB UNIDEN 520XL

wszystko co się wiąże z CB
Glovash

Astro-maniak
Posty: 313
Rejestracja: 03 lut 2008, 17:10
Imię: Łukasz
Auto: Alfa 147
Lokalizacja: CSW w PO
Kontakt:

#51

Nieprzeczytany post autor: Glovash »

ja się z Wami nie zgodzę..
to, że grucha jest mała wg mnie to dobre... jest bardzo poręczna.. w porównaniu do Midlandów etc. chyba że do tej z 5001z - mega fajna ( miałem i była klimatowa )
po 2, to, że przełącznik kanałów chodzi "ciężko" to też mi pasuje, bo czuć wyraźnie o ile przeskoczyło... jak by chodził tak jak od VOL czy SQ byłoby znacznie gorzej ...

Ja też śmigam na Ubocie i MLce i jest Git Majonez... tylko nieraz przeszkadza mi ilość śmieci zbieranych przez ten bacior...
Ubezpieczenia OFE AXA Poznań

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#52

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

Glovash pisze:to, że grucha jest mała wg mnie to dobre... jest bardzo poręczna.. w porównaniu do Midlandów etc. chyba że do tej z 5001z - mega fajna ( miałem i była klimatowa )
To masz racje ale ja tam wole ze wzmocnieniem mikrofony :)
Glovash pisze:po 2, to, że przełącznik kanałów chodzi "ciężko" to też mi pasuje, bo czuć wyraźnie o ile przeskoczyło... jak by chodził tak jak od VOL czy SQ byłoby znacznie gorzej ...
Moglo by chodzic troche lzej poniewaz galeczka jest mala i trzeba ja mocno scisnac ;/ Pewnie sie wyrobi :)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

czester

Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 27 paź 2008, 17:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#53

Nieprzeczytany post autor: czester »

Mam pytanko, bo zamierzam kupić unidena tylko który model 520 XL czy 510 XL ? Czym one się różnią?
[External Link Removed for Guests]

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#54

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

520 ma rf gain i wiecej kosztuje. Szczerze nie ma roznicy. Sa chyba jeszcze na allegro 510 filipinskie i te moge polecic. O niebo lepsze od chinskich.
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Robcio

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 05 maja 2008, 13:55
Imię: Robert
Auto: Astra F
Silnik: 1.8 16V X18XE
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

#55

Nieprzeczytany post autor: Robcio »

predzej w temacie pytałem o antenki do 1 metra i wkońcu kupiłem huslera IC 100 wiem wiem ze to chłam ale potrzebowałem cos a nie miałem az tak duzo kasy na as-100 czy ml-145.... no i wkońcu przetarł mi sie kabel od huslerka i czas kupic cos lepszego :) no i po rozmowie z fachowcem ktory mi zdecydowanie odraził as-100 ponieważ miał pare sutyacji ze cos sie działo z cewkami i były problemy z tymi antenami .... sirio ml-145 też mi odradził bo niby pojawia sie problem jak sie przełozy antene z radyjkiem na inne auto .... no i oczywiście polecał mi midlana ml-145 i chyba sie na taka antene skusze mimo to ze nie chciałem takiego wielkiego baciaka na dachu :) ale po czytaniu o unidenie 520 XL pro i antenie ml 145 doszedłem do wniosku ze trzeba kupić porządną antene ktora przetrwa nawet ostre zimy :)

a ostatnio znajomy miał taki przypadek ze mu ukradli hustlerka z dachu :) to juz musiał być szczyt głupoty dla tego złodzieja :)
Moja Asterka Hachback: [External Link Removed for Guests]
Naklejki na Tylną Boczna Szybe [External Link Removed for Guests]

GG: 4248226, tel. 505-816-217

focus

Astro-maniak
Posty: 119
Rejestracja: 26 maja 2008, 19:43
Imię: Kamil
Auto: Astra F
Silnik: 1.4i
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Gostyń (okolice)

#56

Nieprzeczytany post autor: focus »

Robcio pisze:sirio ml-145 też mi odradził bo niby pojawia sie problem jak sie przełozy antene z radyjkiem na inne auto
Jaki problem się pojawia? Jeśli chodzi mu o SWR to przy każdej antenie się zmieni po przełożeniu na inne auto i trzeba dostroić/sprawdzić dostrojenie. Wydaje się jakby ten sprzedawca nie lubił firmy Sirio albo chciał wcisnąć tego Midlanda.

Robcio

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 05 maja 2008, 13:55
Imię: Robert
Auto: Astra F
Silnik: 1.8 16V X18XE
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

#57

Nieprzeczytany post autor: Robcio »

cos tam mowił ze będzie trzeba dostrajac ponownie ... ze niby antena nie zapamietuje strojenia
Moja Asterka Hachback: [External Link Removed for Guests]
Naklejki na Tylną Boczna Szybe [External Link Removed for Guests]

GG: 4248226, tel. 505-816-217

Usunięty użytkownik 5285

#58

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 5285 »

Mam Unidena 520 XL + antena sunker elite cb 116 wysokość 77cm (szklana cewka) podstawa anteny magnes na gumie średnica 145mm i odbiór jak i zasięg jest super. Po co wozić dłuższego bata? :lol:

focus

Astro-maniak
Posty: 119
Rejestracja: 26 maja 2008, 19:43
Imię: Kamil
Auto: Astra F
Silnik: 1.4i
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Gostyń (okolice)

#59

Nieprzeczytany post autor: focus »

Robcio pisze:cos tam mowił ze będzie trzeba dostrajac ponownie ... ze niby antena nie zapamietuje strojenia
No to wciskał Ci głupoty, bo każdą antenę trzeba dostroić po każdym przełożeniu.
Kwazar pisze:odbiór jak i zasięg jest super. Po co wozić dłuższego bata?
Sprawdź zasięg z kimś, kto ma dłuższą antenę (jakąś ML na przykład) i zobacz kto będzie miał większy zasięg. :)

ODPOWIEDZ