CB UNIDEN 520XL

wszystko co się wiąże z CB
Robcio

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 05 maja 2008, 13:55
Imię: Robert
Auto: Astra F
Silnik: 1.8 16V X18XE
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

#41

Nieprzeczytany post autor: Robcio »

nie chce takiego długiego bata na dachu miec ;)
Moja Asterka Hachback: [External Link Removed for Guests]
Naklejki na Tylną Boczna Szybe [External Link Removed for Guests]

GG: 4248226, tel. 505-816-217

boombel

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2006, 14:33
Imię: boombel
Auto: Czerwone
Silnik: C20XE
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

#42

Nieprzeczytany post autor: boombel »

ja mam 520xl z floridą zasieg do 5km, mi w zupelnosci wystarcza zeby wiedziec co sie dzieje na drodze

Kapsel

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 16 sie 2008, 22:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

#43

Nieprzeczytany post autor: Kapsel »

Robcio pisze:nie chce takiego długiego bata na dachu miec ;)
Kolego fajnie wygląda długa antenka na dachu (oczywiście moje zdanie to jest), mi się podoba bo aśka wygląda jak na zdalne sterowanie z daleka :)
a mam antenkę już dużżżżżżego kalibru lemm 2001turbo:) oczywiście tą antenkę montując na relingu czy klapie to byłą by profanacja jak dla mnie i dlatego jest osadzona w dziurce:)
Naprawdę gorąco polecam ten bacik bo godny jest uwagi! I jak na 2m zbiera przy dobrych ustawieniach radyjka na prawdę bardzo mało śmieci! No ale cb to nie telefon i szumieć musi :mrgreen:
no i także zachęcam do założenia już wtedy na uchwyt antenkę, a nie na magnes!
Pozdrawiam
Radio: Uniden pro 520 xl
Antenka: Lemm 2001 TURBO w 'dziurce' na miejscu fm'ki

Kriss752

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 19 lut 2009, 18:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Przyłęki k/Bydgoszcz
Kontakt:

#44

Nieprzeczytany post autor: Kriss752 »

kolego jezeli kupiłes Unidenka 520 co pochwalam bo tez mam takiego, to polecam antenke Sirio ML 145, około 145cm, bardzo dobry zasieg i bardzo dobrze sie sprawuje, poprzednio tez miałem 1,5m ale Presidenta(jest troche droższy ale też swietny, 15km tez masz jak w banku sprawdzałem osobiscie) ale niestety mi ukradli odcieli pod marketem:( od tego czasu chowam i tu pytanie do Ciebie czy nie bedzie dla Ciebie za długa, jeżeli nie to kupuj w ciemno....

a magnes tak jak koledzy pisali jest duzy wiec nie zwieje Ci z samochodu(mojemu kumplowi gdzy mijał 2 tir-y z duża prędkościa zerwało i znalazł tylko magnes w rowie:) całe szczęscie ze samochodu nie poniszczył

Pozdrawiam
moja aśka

[External Link Removed for Guests]


Uniden 520XL + Sirio ML 145

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#45

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

Kapsel pisze:Kolego fajnie wygląda długa antenka na dachu (oczywiście moje zdanie to jest), mi się podoba bo aśka wygląda jak na zdalne sterowanie z daleka :)
a mam antenkę już dużżżżżżego kalibru lemm 2001turbo:) oczywiście tą antenkę montując na relingu czy klapie to byłą by profanacja jak dla mnie i dlatego jest osadzona w dziurce:)
Naprawdę gorąco polecam ten bacik bo godny jest uwagi! I jak na 2m zbiera przy dobrych ustawieniach radyjka na prawdę bardzo mało śmieci! No ale cb to nie telefon i szumieć musi :mrgreen:
no i także zachęcam do założenia już wtedy na uchwyt antenkę, a nie na magnes!
Pozdrawiam
A zbiera zbiera :D Mnie zebral z odleglosci ok 30 km w 4 esach
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#46

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

Bierz nie zastanawiaj sie
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Kriss752

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 19 lut 2009, 18:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Przyłęki k/Bydgoszcz
Kontakt:

#47

Nieprzeczytany post autor: Kriss752 »

bierz mam taki sam tylko sirio Ml145, a unidena na allegro kupiłem za 199zł:)

pozdro
moja aśka

[External Link Removed for Guests]


Uniden 520XL + Sirio ML 145

Kapsel

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 16 sie 2008, 22:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

#48

Nieprzeczytany post autor: Kapsel »

Od 2 dni jestem posiadaczem tego radyjka... i że tak powiem jestem zaskoczony pozytywnie tym sprzętem :lol: miałem sceptyczne podejście do niego, bo myślałem że ludzie się nim zachwycają tylko z powodu ceny... ale nie! bardzo przyjazny głośnik... ale oczywiście aby za słodko nie było to są i minusy... po pierwsze to za maaaaaaaaaaała grucha!!! trochę przesadzili z miniaturyzacją, a po drugie to za ciężko jednak chodzący przełącznik kanałów... póki co nic więcej nie jestem w stanie o nim napisać... pojeździmy z nim poplujemy w mikrofon i ocenimy:)
i tak jak przedmówcy bierz bez patrzenia na cokolwiek!!

73!
Radio: Uniden pro 520 xl
Antenka: Lemm 2001 TURBO w 'dziurce' na miejscu fm'ki

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#49

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

Kapsel TTI sie ni sprawdzilo ?? :P Masz antene w dziurce to smialo kupuj mikrofon ze wzmocnieniem :D Jak chcesz mozemy zrobic tescik ;) Mialem tez dwa dni temu 520 i faktycznie galka od kanalow ciezko chodzi ale pewnie sie wyrobi :) Co do glosnika dla mnie nie ma rewelacji :]
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

ODPOWIEDZ