CB czy antyradar ?

wszystko co się wiąże z CB
MlodyB7

Astro-maniak
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

CB czy antyradar ?

#1

Nieprzeczytany post autor: MlodyB7 »

Witam.Mam zamiar zaopatrzyc sie w CB badz antyradar ktory wykrywa wszystkie suszarki nawet te najnowsze laserowe.Koszta sa mniejsze o polowe jesli chodzi o antyradar ale z 2 storny sa tez plusy CB.Jak sie zapatrujecie na antyradary ? dzieki za odp.

Usunięty użytkownik 1683

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 1683 »

Ja zdecydowanie polecam CB. Działanie jak by się uprzeć to ma dokładnie takie samo jak sobie życzysz czyli opowie o radarach na trasie a dodatkowo jeszcze zapytasz o drogę, pogadasz ze znajomymi, dowiesz się jak korki, którędy prowadzi objazd, jaka pogoda. Jest to znacznie bardziej przydatne urządzenie. Kupując antyradar nie zrobisz większego interesu bo nawet jak jedziesz bez CB to zawsze ktoś mrugnie i już wiadomo o co chodzi :) Szczególnie że na śląsku możesz mieć parę miejsc w których zapytasz o pomoc w znalezieniu się.

kszychu

Astro-maniak
Posty: 392
Rejestracja: 30 sty 2007, 10:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzec Podl.
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: kszychu »

Używanie antyradarów jest w Polsce nielegalne. CB to zupełnie inna jakość. Chociaż niektórzy moi znajomi mówią, że mają gps, antyradar, więc na co im CB?..
Jeśli chcesz być "aktywnym" użytkownikiem CB, to bierz CB. Jeśli zaś PTT będziesz naciskał tylko w momencie zapytania o "dróżkę", to raczej weź antyradar.
"Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, trzymają język za zębami." /Oscar Wilde/

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

Wez CB. jak policja Cie zatrzyna z aktywnym anty radarem to mozesz ladnie dostac po uszach :P
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

morieris

Astro-maniak
Posty: 3359
Rejestracja: 20 wrz 2007, 21:09
Imię: Wojtek
Auto: F cabrio i G kombi
Silnik: X16SZ i 22DTR
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Natolin
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: morieris »

Hmmm powiem Ci tak ... ze kiedys jak sie zastanawialem czy kupic CB to myslalem tez zamiennie o antyradarze, ale od kiedy mam CB to antyradar wydaje sie zbędny... CB to świetna sprawa, zabija monotonie długi podrózy, jak jedziesz sam to zawsze mozesz sobie z kims pogadac :P a poza tym dowiadujesz sie o wszystkim co sie dzieje na drodze którą jedziesz, bądz która masz zamiar jechac, a nie tylko o tym czy stoi policja czy nie...

Tak więc ja polecam CB :)
[External Link Removed for Guests]

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

w ogole dobry anty radar ok 3tys kosztuje i nie wykrywa radarow laserowych ;/ w cenie dobrego zestawu cb kupisz antyradar "type R" :p
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

MlodyB7

Astro-maniak
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: MlodyB7 »

Wlasnie wspomnialem o CB i antyradarze a dzis mnie namierzali suszara gdzie bylo 40 a jechalem 39.Koles mi wyskoczyl przed auto okolo 100 metrow i strzelil we mnie.Mialem farta...Co do antyradaru to one sa wszedzie neilegalne.Ja bym go w asterce montowal w schowku po lewej stronie wiec zamykam i otwieram jak potrzebuje.Z 2 storny znowu chce kupic gpsa w radiu wiec kartycznie mialbym jak CB.No ale zawsze mozna sie dowiedziec gdzie korki i wypadki.Antyradar sciagalm bym ze stanow za 150$ wiec koszt 3 tys to mi sie wydaje wygorowana cena.Jeszcze przemysle ta kwestie.

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

przewaznie montuje sie na szybie (zalezy jaki). ale policja moze wykryc. fakto mozesz go przewozic i posiadac bo to nie jest zabronione. troche moze byc przypal jak by pan policjant podeszedl do okna a tam cos pika :P
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

MlodyB7

Astro-maniak
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: MlodyB7 »

ps2snake pisze:przewaznie montuje sie na szybie (zalezy jaki). ale policja moze wykryc. fakto mozesz go przewozic i posiadac bo to nie jest zabronione. troche moze byc przypal jak by pan policjant podeszedl do okna a tam cos pika :P
Hehehe no troche by byl przypal ;) jeszcze jak by cie psiury chwcyily i bys mial antyradar :/...w kazdym razie coraz bardizej sie przychylam do CB tylko sie zastanawiam gdzie go ulokowac ewentualnie w asterce.Chciclabym zeby wygldalo estetycznie.A tak wogole to CB dziala po podlaczeniu do zapalniczki ? czy na jakiej zasadzie ?

venom

Astro-maniak
Posty: 141
Rejestracja: 18 lis 2007, 14:41
Imię: Michael
Auto: V850
Silnik: B5252S
Województwo: śląskie
Lokalizacja: MCE
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: venom »

Ciekawe jakie to uczucie jak sie jedzie z antyradarem i pada sie ofiarą suszarki ;)
Słyszałem, że te tanie antyradary są dobre kotu pod ogon, zbierają wszystko, włącznie czujkami ruchu automatycznych drzwi w większych marketach. A te lepsze, czytaj droższe, są drogie w zakupie i też nie dają 100% pewności. Pierwszy dzień po zakupie cb wpadłem do sosnowca, w ciągu 3min od włączenia radia wiedziałem gdzie jest cywilny w kamerą, gdzie się czają w krzakach, gdzie trzepią mobilka itp. Jak dla mnie rewelacja. Mogę napisać, że w połowie już sie zwróciło, bo gdybym nie widział że stoją za zakrętem to bym padł ofiarą misiaczków ;) (kilka razy, bo mało kto mruga długimi).

Jeszcze jedna myśl odnośnie anty-r. Pomykasz z tym cudem na pokładzie, zaczyna pikać więc zwalniasz, mijasz miski i dajesz w palnik, jedziesz dalej, dalej pika - myślisz łapie tych z tyłu, a tu za zakrętem kolejna ekipa i co?

ODPOWIEDZ