CB czy antyradar ?

wszystko co się wiąże z CB
ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

MlodyB7 pisze:Hehehe no troche by byl przypal jeszcze jak by cie psiury chwcyily i bys mial antyradar ...w kazdym razie coraz bardizej sie przychylam do CB tylko sie zastanawiam gdzie go ulokowac ewentualnie w asterce.Chciclabym zeby wygldalo estetycznie.A tak wogole to CB dziala po podlaczeniu do zapalniczki ? czy na jakiej zasadzie ?
Tak podlaczasz do zapalniczki wlaczasz zaplon i gadasz ;) kupujesz antene na magnes jesli nie chcesz aby byla to stala instalacja i mozesz w kilka sekund to wszystko zdemontowac :) A z antyradarem to jest tak jak z wykrywaczem metali z ktorym pojdziesz na plarze szukajac pieniedzy a znajdziesz lodz podwodna albo rower w piachu :P :lol:
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

salus1973

Astro-maniak
Posty: 137
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: salus1973 »

MlodyB7 pisze:Hehehe no troche by byl przypal ;) jeszcze jak by cie psiury chwcyily i bys mial antyradar :/ ...w kazdym razie coraz bardizej sie przychylam do CB tylko sie zastanawiam gdzie go ulokowac ewentualnie w asterce.Chciclabym zeby wygldalo estetycznie.A tak wogole to CB dziala po podlaczeniu do zapalniczki ? czy na jakiej zasadzie ?
U mnie CB jest podwieszone pod schowkiem.Zasilanie pociągnąłem bezpośrednio z aku dzięki czemu uniknąłem problemu wyłączania radia przy zgaszonym silniku.
DKW F- 102>>FSO 1500>>AUDI 80 1,6>>VW GOLF I 1,6>>FSM 126p>>VW GOLF II 1,6>>FIAT TIPO 1,4>> OPEL ASTRA F 1,6 8V CARAVAN>>jest CHRYSLER GRAND CARAVAN

MlodyB7

Astro-maniak
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: MlodyB7 »

[External Link Removed for Guests]

Myslalem zeby cos takiego kupic zamiast calej tej szuflady CB.To jest bardziej poreczne.Ma ktos z was cos takiego ?

Tomek1762

Astro-maniak
Posty: 1626
Rejestracja: 24 sty 2008, 20:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków/Skawina
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: Tomek1762 »

Bardzo fajna rzecz. Ciekawe czy działa chociaż tak samo jak Cobra do której chyba nie mamy zastrzeżeń większych :D Ale ta cena jak za Cobre to troszke zaporowa :P
ŚMIERĆ JEZDZI SZYBKO -
DLATEGO TRZEBA BYĆ SZYBSZYM OD ŚMIERCI :d

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

MlodyB7 pisze:[External Link Removed for Guests]

Myslalem zeby cos takiego kupic zamiast calej tej szuflady CB.To jest bardziej poreczne.Ma ktos z was cos takiego ?
Recznik kobry nie jest za wygodny bo jednak wymiary sa spore a w jezdzie liczy sie wygoda. Kup lepiej normalne cb. Napisz w jaki sposob mialo by byc uzytkowane?? czesto wyjmowane itp.
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Gość

#16

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Anty radar czy cb włacze sie do dyskusi bo kiedys tez miałem takie wachania :) wbrew pozorom zabronione jest korzystanie z nich a nie posiadanie :) wiec wiadomo mozna wozic :P Natomiast w korkach fajnie pogadac przez CB :P

Tomek1762

Astro-maniak
Posty: 1626
Rejestracja: 24 sty 2008, 20:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków/Skawina
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: Tomek1762 »

Najlepszym rozwiązaniem jest mieć komplet ale jak miałbym wybierać to też wole CB :D
ŚMIERĆ JEZDZI SZYBKO -
DLATEGO TRZEBA BYĆ SZYBSZYM OD ŚMIERCI :d

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

albo kupic navi. sa takie promocje ze oddaja za mandat jesli dostales z ich navi
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Tomek1762

Astro-maniak
Posty: 1626
Rejestracja: 24 sty 2008, 20:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków/Skawina
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: Tomek1762 »

ps2snake, No o tym to nie słyszałem. Ale jeśli tak jest to muszą być bardzo pewni tego co sprzedają :D Takż rzecz to można kupic :D
ŚMIERĆ JEZDZI SZYBKO -
DLATEGO TRZEBA BYĆ SZYBSZYM OD ŚMIERCI :d

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

no chodzi o to ze jakas firma wlasnie wypuscila gps ze wszystkimi radarami kontrolami itp. Bajer na tym polega cze sa bardzo czesto aktualizacje i jesli kupisz taki a dostaniesz mandat to zwracaja Ci, nie wiem czy to dziala, mam GARMINA nuvi760 to na dluzszej trasie krajowej masz co km nieraz alert choc nic tam nie ma :P
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

ODPOWIEDZ