Jak to w końcu jest z tymi Unidenami?

wszystko co się wiąże z CB
Wunsch

Jak to w końcu jest z tymi Unidenami?

#1

Nieprzeczytany post autor: Wunsch »

Wczoraj wracałem ze Słowacji i rozmawiałem z jakimś gościem z tira. Powiedział, że policja zaczęła zabierać radyjka bez homologacji. Jak to w końcu jest? Kupiłem Unidena, bo to dobre radio, ale o braku homologacji dowiedziałem się długo po zakupie. :/ Po tym, co wczoraj usłyszałem mocno zastanawiam się, czy starać się zwrócić to radyjko, czy przestać się przejmować. Jakie jest Wasze zdanie?
Pozdr, :)

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

Zastanawialem sie nad tym samym. mam cobre 19 DX IV deklaracje zgodnosci rowniez ale widnieje na liscie wyrobow nie zgodnych z zasadniczymi wymogami. Malo tego, unideny 520/510 sa zabronione bo tanie i dobrze schodza a jest to konkurencja presidenta bo to samo ale taniej np o seri PC nic nikt nie mowil zapewne dlatego ze jest ich malo. Poszukaj najpierw czegos na jakiej podstawie policja moze sprawdzic homologacje i ew sie do tego przyczepic, chyba przewoz nie jest zabroniony nawet gotowy do uzycia. Naj lepiej zadzwon/ przejdz sie na policje i zapytaj co by bylo gdyby i jak obejsc przepisy
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Wunsch

#3

Nieprzeczytany post autor: Wunsch »

ps2snake dzięki za radę jutro będę w Rzeszowie i się zapytam.

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

spoko

73
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

venom

Astro-maniak
Posty: 141
Rejestracja: 18 lis 2007, 14:41
Imię: Michael
Auto: V850
Silnik: B5252S
Województwo: śląskie
Lokalizacja: MCE
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: venom »

Wunsch pisze:kupiłem Unidena, bo to dobre radio, ale o braku homologacji dowiedziałem się długo po zakupie. :/
Nie jesteś jedynym posiadaczem, co do homologacji to poszukaj czy tylko w Polsce jej nie ma.
ps2snake pisze:unideny 520/510 sa zabronione bo tanie i dobrze schodza
gdyby tak od tyłu -> "dobrze schodza" "bo tanie" a tanie bo nie mają homologacji.

Dlaczego takie dewoo tico można było kupić tylko w Polsce? Bo w innych nie dostało homologacji, a dlaczego?

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

urzytkownicy unidaenow robia smietnik bo co nie ktorzy nie wiedza ze daja w "5".
venom pisze:Nie jesteś jedynym posiadaczem, co do homologacji to poszukaj czy tylko w Polsce jej nie ma.
Przeciez jesli jest na czarnej liscie w polsce to nic nie da ze bedziesz mial nawet orginal z innego kraju homologacji. Policja raczej sie tym kieruje:
[External Link Removed for Guests]

Ale jesli masz stara partie, czyli kupiles radio przed wpisaniem je na czarna liste to mozesz smialo jezdzic bo prawo w tyl nie dziala.

73!
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

bodzio

Astro-maniak
Posty: 295
Rejestracja: 15 sty 2008, 1:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: bodzio »

Wunsch pisze:Powiedział, że policja zaczęła zabierać radyjka bez homologacji. Jak to w końcu jest?
I tak sie rodzi plotka!

Ludzie po Polsce w autach jezdza takie radia, ze caly bluesystem chętnie by poszedł na kolanach do Cestochowy, zeby jedzili tulko z unidenami..
Acha zakładamy oczywiscie ze ich to obchodzi...


Pozdrawiam
bodzio
[External Link Removed for Guests]

Wunsch

#8

Nieprzeczytany post autor: Wunsch »

bodzio napisałem to, co usłyszałem. Nie interesuje mnie, skąd ten gość to wie. Fakt faktem, że jest to najlepszy sposób do stworzenia plotki, ale kto chce być tym pierwszym, któremu zabiorą?
Pozdr, :)

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

bodzio pisze:caly bluesystem chętnie by poszedł na kolanach do Cestochowy, zeby jedzili tulko z unidenami
Jest to pretekst aby radyjko moze nie skonfiskowac ale chocazby zabezpieczyc :D
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

venom

Astro-maniak
Posty: 141
Rejestracja: 18 lis 2007, 14:41
Imię: Michael
Auto: V850
Silnik: B5252S
Województwo: śląskie
Lokalizacja: MCE
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: venom »

W każdej plotce jest ziarno prawdy...
Obrazek

ODPOWIEDZ