Antyradar

wszystko co się wiąże z CB
ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

mrybka7, strojenie musi odbyc sie na Twojim samochodzie :) i antene musisz stawiac wciaz w tym samym miejscu.
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Glovash

Astro-maniak
Posty: 313
Rejestracja: 03 lut 2008, 17:10
Imię: Łukasz
Auto: Alfa 147
Lokalizacja: CSW w PO
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: Glovash »

myślałem o antyradarze, bo mi nastawiali bud w takich miejscach , gdzie spokojnie możnaby jechać 90 a nie 60 czy 70...
Ubezpieczenia OFE AXA Poznań

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

myślałem o antyradarze, bo mi nastawiali bud w takich miejscach , gdzie spokojnie możnaby jechać 90 a nie 60 czy 70...
Spokojnie nie znaczy bezpiecznie :) Mysle ze nie ma sensu kombinowac bo teraz radary laserowe wprowadzaja :)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

mrybka7

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 14 sty 2009, 17:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tarnów/Rzeszów
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: mrybka7 »

wiem wiestroili mi na samochodzie ale popatrz jesli np stroili mi na tylniej klapie po prawej stronie a jak sobie przeloze na lewa strone to tez bedzie. Dobrej klasy anty wylapuje laserowe tez pozdrawiam

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

mrybka7 pisze:wiem wiestroili mi na samochodzie ale popatrz jesli np stroili mi na tylniej klapie po prawej stronie a jak sobie przeloze na lewa strone to tez bedzie.
Bedzie zmieniony swr radio bedzie dzialalo ale na tylnej klapie tracisz kole 3dbi (jak znajde te obliczenia to wrzuce) wiec nie ma roznicy w ktorym miejscu masz :D
mrybka7 pisze:Dobrej klasy anty wylapuje laserowe tez pozdrawiam
Niby tak. Ale musisz wydac conajmiej 1000zl ;/ za ta kase kupisz radio ze rydzyka przekrzyczysz :D
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

aallen

Astro-maniak
Posty: 153
Rejestracja: 22 gru 2008, 0:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: aallen »

jak powiedzialem wczesniej wyłapuje tylko jak Pan misiaczek najedzie laserem na antyradar. Laser ich wysyła skupioną wiązke i nie ma siły zeby cywilne urzadzenie sciagało laser do siebie (nawet nie wiem czy konwencjonalnymi metodami jest to możliwe) i kosztowalo 1000, 2000 czy wiecej. Co innego z falami starszego typu no i nielaserowymi radarami. Co do laseru wiazka musialaby byc slaba i dluga a impuls przykladowego lasera z radaru nowej generacji trwa kilka milisekund dlatego radar musi byc drogi i oczywiscie najlepsze np tak jak wspomnial mrybka (np taki ktory sam posiada) wykryje ale jak zostanie trafiony w poblize lub w miejsce zbierania radaru i to akurat jest potwierdzone. O starszych radarach nie mowmy bo one nawet nie maja opcji i nie wiedza "co to laser"

Wracajac do radia mrybka. Antene ma ten feler ze jest strojona do jednego miejsca w aucie. W innym tez bedziesz odbierał ale bedzie ono mniej efektywne. Przykładowo na trasie dobrze zestrojona antena złapie z 30km a taka niezestrojona z 15 lub mniej.

[ Dodano: 2009-01-31, 11:59 ]
zapomnialem dodac. Laserowy radar wypuszcza wiazke o szerokość (ok. 1,4-2 mrad) przez co wydasie 2 tysiace na sprzet ktory raz zadziala a raz nie (w tym przypadku cb jest lepsze)

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

aallen pisze:a taka niezestrojona z 15 lub mniej
albo koncowke mocy spali :m
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

mrybka7

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 14 sty 2009, 17:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tarnów/Rzeszów
Kontakt:

#28

Nieprzeczytany post autor: mrybka7 »

acha to kiszka z tym strojeniem anteny teraz tak mysle to chcialbym ja chyba jednak na dach dac pewnie bylby lepszy zasieg ale to znowu by sie wiazalo z strojeniem a samemy sie nie da dostroic ??

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#29

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

mrybka7, poszukaj jakiegos lokalnego klubu cb albo cb radiowca ktory ma miernik i antene stawiaj na srodek dachu bo nic nie tracisz zysku
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

ODPOWIEDZ