deklaracja zgodnosci TTI tcb 770

wszystko co się wiąże z CB
voytek

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:48
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: KrOsNo
Kontakt:

deklaracja zgodnosci TTI tcb 770

#1

Nieprzeczytany post autor: voytek »

witam z gory przepraszam jak załozylem temat ktory juz jest ale szukalem i kurde nie znalazlem tego co chce.jesli jest podajecie linka. A chodzi mi o to ze mam radyjko TTI TCB 770 i z tego co wiem i co czytalem na forum to ono nie posiada homologacji. I teraz moje pytanie jak to jest w razie kontroli? trzeba ta deklaracje zgodnosci? czy nie? i czy homologacja to cos innego jak deklaracja zgodnosci?bo sie zamotalem juz troche :-/ a jezdze se juz sobie jakis czas z tym radyjkiem i nie wiem czy tak bez zadnego papieru mozna czy jak... dzieki
TTI TCB770 + ant. TTI ML-145

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

mozesz bez zadnego papieru jezdzic, posiadanie radia nie jest zakazane jak i nasluch nawet na radiu bez homologacji przy ewentualnej kontroli poprostu wylaczasz i po sprawie:)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

jacek_1

Astro-maniak
Posty: 599
Rejestracja: 28 gru 2008, 12:12
Auto: ASTRA TT
Silnik: Z19DTH
Województwo: Zagranica - Azja
Lokalizacja: Sosnowiec / Warszawa
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: jacek_1 »

To radio ma homologacje. Napewno na tyle radia masz naklejke CE, ktora to zastepuje obecnie juz nie wykorzystywane deklaracje zgodnosci. A deklaracje mozna pobrac np tu [External Link Removed for Guests]
Pozdrawiam Jacek

"W tym roku jestem gwiazdą, ale kim będę w następnym ? Czarną dziurą ?" W.Allen

Mobil: 2xPresident Wilson+ Sirio ml145
Uniden 68XL + cos :)

voytek

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:48
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: KrOsNo
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: voytek »

tylko ze mi sie nie otworzy ten plik :/ i nie ściągne,jakby któryś z kolegów mial coś takiego to bym prosził na maila: wojtek.773@wp.pl thx :P
TTI TCB770 + ant. TTI ML-145

ODPOWIEDZ