CB-RADIO UNIDEN + PRESIDENT FLORIDA DZIWNY OBJAW

wszystko co się wiąże z CB
jacek_1

Astro-maniak
Posty: 599
Rejestracja: 28 gru 2008, 12:12
Auto: ASTRA TT
Silnik: Z19DTH
Województwo: Zagranica - Azja
Lokalizacja: Sosnowiec / Warszawa
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: jacek_1 »

Nowe sa produkowane w PRC, ale stare nie :P Dla mnie kupowanie nowego Presidenta to wywalenie kasy w bloto. Placisz za cos co wcale nie dziala rewelacyjnie a kosztuje dwa razy tyle co sprzet, ktory dziala lepiej. Sam uzywam sterej konstrucji Presidenta i wiem, ze nigdy go nie sprzedam :) Oprocz tego mam tez UBOTA 68xl made in Philipines i tez ladnie chodzi. Dodatkowo czesto zmieniam radia, zeby potestowac to co wychodzi na rynek i wiem, ze wiekszosc cb jak i innych rzeczy jest produkowana w PRC, takie czasy.
Pozdrawiam Jacek

"W tym roku jestem gwiazdą, ale kim będę w następnym ? Czarną dziurą ?" W.Allen

Mobil: 2xPresident Wilson+ Sirio ml145
Uniden 68XL + cos :)

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

jacek_1, chodzi mi o nowe radia.
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Awatar użytkownika
anten

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2011, 21:26

#13

Nieprzeczytany post autor: anten »

Witam
Miałem to samo jak wsadziłem TTI do Astry, nic nie słychać i nikt mnie słyszał jeden wielki trzask.
Dopiero jak zaje...li mi antene postanowiłem wymienić cały zestaw. W sklepie opowiedziałem co się dzieje : że przy włączonym silniku słychać obroty itp.. , zaproponowali mi radyjko:YOSAN PRO-120
radio z wyjątkowo mocnymi filtrami i antenkę oczywiście.
Podaje przykładowy link jak wygląda zestaw:

[External Link Removed for Guests]

Antenka taka lecz przykręcana na motylek

Po sprawdzeniu w autku - delikatnie słychać pracę slinika ale, można rozmawiać i nikt nie narzeka że mnie nie rozumią, i kupiłem .
Jeżdże już miesiąc i jestem zadowolony z radyjka wszystko działa słychać mnie i jestem słyszalnym ( podobno nawet President III nie ma takich filtrów i nic by to nie dało w Astrze III)
Jeżeli to komuś pomoże to jestem na TAK za tym radyjkiem
Małe i bez bajerów za przystępną cenę ale DZIAŁA
Dla mnie wystarczy na trasie narazie słyszałem z odległości ok 8km.I poza tym już mnie ostrzegło przed "miśkami" i zaooszczędziłem :)
Pozdrawiam Anten
Astra H 1.9 CDTI 120KM NAVI/CD70 kombi

ODPOWIEDZ