Wybór miejsca na radio CB w Astrze.

wszystko co się wiąże z CB
Thomas

Astro-maniak
Posty: 58
Rejestracja: 15 lip 2009, 0:12
Imię: Tomek
Auto: 207
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Leszno/Wrocław
Kontakt:

#231

Nieprzeczytany post autor: Thomas »

Na trasie jezdze w wiekszosci sam, wiec otwarty schowek wcale mi nie przeszkadza. A wtedy slysznalnosc jest na tyle dobra, ze nie ma sensu instalowac dodatkowego glosnika ;)
[External Link Removed for Guests]

Metys

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 24 cze 2009, 11:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Czwa
Kontakt:

#232

Nieprzeczytany post autor: Metys »

Ja mam przyklejone na rzep na tunelu środkowym po stronie pasażera na wysokości gałki zmiany biegów.Kable puszczone pod plastikiem i podpięte do gniazda zapalniczki :)

Jeśli chcesz fote to musisz poczekać do jutra albo soboty bo musiałbym dopiero zrobić.

pozdro Metys

leniuch

Astro-maniak
Posty: 123
Rejestracja: 28 cze 2007, 16:09
Imię: Leniuch
Auto: Zafira B
Silnik: A18XER
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

#233

Nieprzeczytany post autor: leniuch »

U mnie radyjko Alan109 zawisło pod kolumną kierownicy. Jest przesunięte lekko w lewo, dzięki temu nie przeszkadza zupełnie w kolanach. Gruszka wisi po lewej stronie radia. Nie wpinałem się w instalację, prąd biorę z zapalniczki, ponieważ radio musi "znikać".

[url=http://mily_1.republika.pl/inne/cb_1.jpg][img]http://mily_1.republika.pl/inne/cb_1_m.jpg[/img][/url] [url=http://mily_1.republika.pl/inne/cb_3.jpg][img]http://mily_1.republika.pl/inne/cb_3_m.jpg[/img][/url]

Kabel anteny Wilson Little Will puszczony pod osłonami lewego progu.

P.S. Taki zestaw mogę spokojnie polecić, jednak musiałem przyciąć bat anteny aż o 6 cm, żeby SWR był 1,2 (przed cięciem było z 4-5).
Obrazek [External Link Removed for Guests] & [External Link Removed for Guests]

mirekk85

#234

Nieprzeczytany post autor: mirekk85 »

Witam , ja stworzyłem miejsce na cb po swojemu , ponieważ moje cb radio ma duże wymiary tj dł. 20cm szer 17 , wys 5.5 ciężko było je gdziekolwiek zmieścić zęby nie było łatwo zauważalne. nawet po wyjęciu popielniczki i tak brakowało na jego montaż sporo miejsca bo było tam tylko z 10cm na radio bo mam tam nawiewy na nogi pasażera na tył ,a własnie to miejsce uważam za najbardziej odpowiednie.
Z wyborem miejsca na cb kierowałem się tym że ma być poręczne dla mnie , łatwo dostępne , w wygodnym miejscu , łatwe do ukrycia ,żeby grucha nie walała się pod nogami razem z kablami, żeby można było je też bez problemu wyjąć i dostroić no i żeby dobrze wyglądało , oto efekty moich prac
koszt : (mata szklana , żywica poliestrowa ,stary gruby plastik od jakiejś hondy który sam później docinałem ,klej na gorąco 7 szt, szpachlówka -nie zwykła tylko poliester, 2 puszki lakieru czarny połysk) za wszystko 70zł , pokaleczone i uwalone od lakieru paluchy - bezcenne :D
uparłem się i zrobiłem , 3 dni roboty , dzisiaj jeszcze tylko muszę popielniczkę w tym zrobić , i jakiś płaskownik żeby je umocować na stałe żeby w razie co nikt nie mógł tak sobie wyjąć w minute stamtąd tego cb :k , a teraz przedstawiam efekty mojej pracy... :D

Tu już daleko w trakcie prac przed lakierowaniem
[External Link Removed for Guests]
a tu tunel jest już prawie że na gotowo po lakierowaniu z moim cb
[External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]

a tu wszystko już na swoim miejscu sory za jakość zdjęć , do tego słońce trochę raziło , ale najważniejsze że wiadomo o co chodzi :-)
[External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]
Ostatnio zmieniony 20 sie 2011, 10:09 przez masterMUNGO, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ustawienie miniaturek zdjęć.

Kilobajt

#235

Nieprzeczytany post autor: Kilobajt »

Witam,

Czy mógł by prosić kolege mirekk85 aby wstawił zdjęcia w większej rozdzielczości??

Dziękuje.

Awatar użytkownika
luce1

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 07 paź 2011, 7:10
Imię: Łukasz
Auto: Astra
Silnik: 1.6
Województwo: śląskie

#236

Nieprzeczytany post autor: luce1 »

ok ale jakby wyjąć tunel i wyciąć otwór na radio w tej podłużnej wnęce po prawej od ręcznego? próbował ktoś?

ODPOWIEDZ