trzaski cb + navi

wszystko co się wiąże z CB
lesiokro

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 23 sty 2011, 21:52
Imię: Leszek
Auto: Leszek
Silnik: 1,9DT
Lokalizacja: Gdynia

trzaski cb + navi

#1

Nieprzeczytany post autor: lesiokro »

Witam
Mam podłączone zasilanie od CB radia na stałe pod zapalniczkę a nawigację podłanczam poprzez gniazdo. i tu pojawia się problem. Gdy urządzenia pracują oddzielnie wszystko jest ok ale jak włączę cb radio w czasie jak mam włączone nawigację (podpiętą do zasilania, jak wyjmę wtyczkę zapalniczki to już nie) to cb radio cały czas trzeszczy do tego stopnia ze nic nie słychać. Wystarczy wypiąć wtyczkę z zapalniczki (praca navi na baterii) i cb radio pracuje normalnie (słychać innych użytkowników cb w czasie ich nadawania a pomiędzy jest cisza)
Posiadam radio z funkcją automatyczny Squech
Auto to Astra H

Lipek

Astro-maniak
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2011, 9:35
Imię: Tomasz
Auto: Astra F
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: JO83VO

#2

Nieprzeczytany post autor: Lipek »

Podlacz CB bezposrednio pod akumulator ladowarka impulsowa nawi generuje zaklucenia oczywiscie po drodze na + bezpiecznik np cos takiego [External Link Removed for Guests]. 73 Lipek

Denek

Astro-maniak
Posty: 142
Rejestracja: 13 sty 2008, 10:38
Imię: nie mam
Auto: Saab 9-3
Silnik: B234R
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

#3

Nieprzeczytany post autor: Denek »

Lipek pisze:Podlacz CB bezposrednio pod akumulator ladowarka impulsowa nawi generuje zaklucenia oczywiscie po drodze na + bezpiecznik np cos takiego [External Link Removed for Guests]. 73 Lipek
Ew. można się też wpiąć pod zasilanie radia samochodowego, ale zanim wszystko się polutuje i poskłada do kupy polecam dokładnie sprawdzić, bo można siebie usłyszeć w głośnikach.

ODPOWIEDZ