CB Radio do 200zł

wszystko co się wiąże z CB
Lipek

Astro-maniak
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2011, 9:35
Imię: Tomasz
Auto: Astra F
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: JO83VO

Re: CB Radio do 200zł

#11

Nieprzeczytany post autor: Lipek »

Mozna uszczelnic ale na dluzsza mete i tak zgnije gdyz cewka nawinieta jest na papierowy rulon. Mlodygd mial szczescie i trafil na orginal bo wiekszosc na alledrogo to obok orginalu nie lezala ale i ona niedlugo padnie. Czy naprawde az taki zal dolozyc 20 zl i kupic cos porzadnego np. sirio lub lemm-a? Mlodygd gdy zaczynalem swoja przygode z CB tez mialem niskobudzetowe radio i uwazalem ze jest super ale od tego czasu przez moje rece przewinelo sie kilka, a moze i kilkanascie Transceiverow CB i dzis wiem ze moje pierwsze radio to byl poprostu szumofon. 73 Lipek

akmk

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 23 maja 2011, 6:18
Imię: artur
Auto: Astra 1 F kombi-1991
Silnik: 1,6 8v
Województwo: pomorskie

#12

Nieprzeczytany post autor: akmk »

Hustler kosztuje w granicach 40-50zł a ty piszesz kolego że dołożyć 20zł i kupić pożądną antenę Sirio lub lemm.Podaj namiar gdzie można kupić za 70zł antenę tych firm bo chętnie sam bym skorzystał.Patrzą na anteny godne kupna to cenowo jest to powyżej 120zł.

Lipek

Astro-maniak
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2011, 9:35
Imię: Tomasz
Auto: Astra F
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: JO83VO

#13

Nieprzeczytany post autor: Lipek »

Wystarczy odwiedzic fora o tematyce CB a hustler za 40 zl malo ma wspolnego z orginalem, sam niedawno kupilem nowa sirio DV27 s za 50 zl z przesylka, a to juz jest dobra antena, wystarczy wykazac odrobine cierpliwosci i poszukac. Wlasnie sie zastanawiam czy nie pozbyc sie mojej as100 , bo troche duzo sie ego nazbieralo. 73 Lipek

ODPOWIEDZ