radio do J ST

wszystko co się wiąże z CB
Edziu

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 13 kwie 2011, 15:46
Imię: Mikołaj
Auto: Astra J ST
Silnik: 1.7 / 125

radio do J ST

#1

Nieprzeczytany post autor: Edziu »

Czy ktoś może polecić jakiś zestaw CB nadający się do instalacji w ST? Nie chcę ingerować we wnętrze i montować CB-radia na stałe - wolałbym coś co można schować do schowka w podłokietniku (radio + mikrofon w jednym?) i do tego zasilać je z gniazda dla drugiego rzędu siedzeń. Z góry dzięki za rekomendacje co do sprzętu + ew. rekomendacje co do firm montujących (Wawa)...
Z góry dzięki.

Lipek

Astro-maniak
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2011, 9:35
Imię: Tomasz
Auto: Astra F
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: JO83VO

#2

Nieprzeczytany post autor: Lipek »

Co prawda nie jestem z Wawy , ale moi koledzy którzy naprawde mają spora wiedze na temat radia CB polecaja dwie firmy [External Link Removed for Guests] lub "Demo" na Orlenie w W-wie, Al. Jerozolimskie 228. Szerokim łukiem radze omijac firme Saxon . 73 Lipek

splinter

Astro-maniak
Posty: 87
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:27
Imię: Sebastian
Auto: Opel Astra J
Silnik: 2.0 CDTI
Województwo: śląskie
Pomocny: 1 raz

#3

Nieprzeczytany post autor: splinter »

Ja mam Astre J ale 5 drzwiową. Mam na pokładzie radio Presidenta Harry III ASC + antena president Ohio (przedtem Missouri tylko dziwnym trafem znikneła mi z dachu po 5 minutowej nieobecność:P)- zestaw drogi ale jestem bardzo zadowolony. Ja mam radio włożone pomiędzy fotel kierowcy a słupek. Z tyłu pod wycieraczką idzie kabel do zapalniczki w tyłu podłokietnika. Jeśli chodzi o antena mam ją pociągnięta pod siedzeniem tylnym lewym do bagażynika. Całość wyciągnięcia zestawu i jego założenia to około 5 minut bez ingerencji w jakies dziury wkręty itp.

ODPOWIEDZ