Czy Johhny III daje radę z 1.9 CDTI ?

wszystko co się wiąże z CB
termin

Czy Johhny III daje radę z 1.9 CDTI ?

#1

Nieprzeczytany post autor: termin »

W zasadzie jestem zdecydowany. Radyjko kupie za około 400 zł.
Boje się, że może być pierdziawka a nie mam nikogo kto ma takie radio.
Testowałem TTI 880 i musiałem je mocno skręcać żeby nie terkotało.
Posiadacze President Johnny III proszę o radę.

michal187

Astro-maniak
Posty: 242
Rejestracja: 09 lis 2011, 17:56
Imię: Michał
Auto: Astra H hatchback + LPG
Silnik: Z16XER
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Żyrardów/W-wa

#2

Nieprzeczytany post autor: michal187 »

No TTI to w zasadzie nie jestem przekonany, a myślałeś nad Midlandem ?
Piszę porpprawnie po Polskó.... staram się pisać poprawnie po Polsku.

Marcel89

Astro-maniak
Posty: 92
Rejestracja: 19 paź 2011, 15:43
Imię: Marcin
Auto: Astra H
Silnik: 1.9 CDTI 150
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Brzozów

#3

Nieprzeczytany post autor: Marcel89 »

posiadam Johnego, ale w kia sportage2 2.0 crdi i gra wspaniale + antena stała do maski 1m
Marcin
+48 533 584 583

Jeśli myślisz, że motor diesla powinien łykać olej to jesteś w błędzie

termin

#4

Nieprzeczytany post autor: termin »

michal187 pisze:No TTI to w zasadzie nie jestem przekonany, a myślałeś nad Midlandem ?
Na tym forum ktoś napisał, że poczciwy alan z 1.9 cdti już nie daje rady.

Lipek

Astro-maniak
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2011, 9:35
Imię: Tomasz
Auto: Astra F
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: JO83VO

#5

Nieprzeczytany post autor: Lipek »

Polecam omege II generacji lub Yosana 120 ,połowa ceny a filtry o niebo lepsze. 73 Lipek
P.S. Jeśli nie masz ochoty publicznie podawać miejsca zamieszkania napisz do mnie na PW , postaram sie wskazać dobry serwis CB w Twojej okolicy w którym fachowo doradzą i bedziesz miał możliwość przetestowania kilku modeli.

termin

#6

Nieprzeczytany post autor: termin »

Jestem z Żor. Z tym, że nikt mi charytatywnie nie będzie testował zestawu jak i tak nie mam zamiaru kupić w serwisie bo z ceną nawet nie zbliżę się do internetowej ceny Johnnego (400 z przesyłką). Radio mi się podoba kolorystycznie pasuje oświetlenie wnętrza samochodu i nie jest kobylaste.

Lipek

Astro-maniak
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2011, 9:35
Imię: Tomasz
Auto: Astra F
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: JO83VO

#7

Nieprzeczytany post autor: Lipek »

termin pisze:. Radio mi się podoba kolorystycznie pasuje oświetlenie wnętrza samochodu i nie jest kobylaste.
I na tym kończą się jego zalety. Omega i Yosan mają 100 razy lepsze filtry, co w CDTI ma ogromne znaczenie. Poczytaj troche o tym radiu na forach dotyczących CB radia ,a gwarantuje że odejdzie Tobie ochota na kupno właśnie tego modelu, dodam tylko że nie jestem przeciętnym użytkownikiem radia a jest to moje hobby i przez moje ręce przeszło tego sporo. W Twoich okolicach działa prężna grupa CB Katowice , poszukaj w necie ich forum , na bank pomogą. 73 Lipek

P.S. Kilkakrotnie już to pisałem firma President pracowała na marke latami,gdy mieli fabryki na Filipinach i zarząd słuchał inżynierów jakość produktów była naprawde dobra, niestety dziś zarząd słucha ksiegowego a fabryka jest w Chinach gdzie radia lutuje się rozgrzanym nad świeczką gwożdziem produkt finalny jest bez porównania z tym sprzed lat.

gonzo

Astro-maniak
Posty: 201
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:23
Auto: Astra H sedan
Silnik: 1.6 XER benzyna-gaz
Pomocny: 1 raz

#8

Nieprzeczytany post autor: gonzo »

Lipek pisze:
termin pisze:. Radio mi się podoba kolorystycznie pasuje oświetlenie wnętrza samochodu i nie jest kobylaste.
I na tym kończą się jego zalety. Omega i Yosan mają 100 razy lepsze filtry, co w CDTI ma ogromne znaczenie. Poczytaj troche o tym radiu na forach dotyczących CB radia ,a gwarantuje że odejdzie Tobie ochota na kupno właśnie tego modelu, dodam tylko że nie jestem przeciętnym użytkownikiem radia a jest to moje hobby i przez moje ręce przeszło tego sporo. W Twoich okolicach działa prężna grupa CB Katowice , poszukaj w necie ich forum , na bank pomogą. 73 Lipek

P.S. Kilkakrotnie już to pisałem firma President pracowała na marke latami,gdy mieli fabryki na Filipinach i zarząd słuchał inżynierów jakość produktów była naprawde dobra, niestety dziś zarząd słucha ksiegowego a fabryka jest w Chinach gdzie radia lutuje się rozgrzanym nad świeczką gwożdziem produkt finalny jest bez porównania z tym sprzed lat.
To radyjko polecasz [External Link Removed for Guests].

gonzo

Astro-maniak
Posty: 201
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:23
Auto: Astra H sedan
Silnik: 1.6 XER benzyna-gaz
Pomocny: 1 raz

#9

Nieprzeczytany post autor: gonzo »

termin pisze:W zasadzie jestem zdecydowany. Radyjko kupie za około 400 zł.
Boje się, że może być pierdziawka a nie mam nikogo kto ma takie radio.
Testowałem TTI 880 i musiałem je mocno skręcać żeby nie terkotało.
Posiadacze President Johnny III proszę o radę.
Poczytaj tutaj [External Link Removed for Guests]

Lipek

Astro-maniak
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2011, 9:35
Imię: Tomasz
Auto: Astra F
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: JO83VO

#10

Nieprzeczytany post autor: Lipek »

Na forum zafiry owszem pisza o presidentach ale jakich? Wszystko produkcja filipińska. Może zapytam tak : dlaczego stare ,czesto 20 letnie radio jest droższe od nowego ze sklepu?Zobacz to [External Link Removed for Guests] , na filmie zarowno Twoim jak i moim wyraznie widac ze ,,pierdzenie" znika po załączeniu filtrów , wg mnie jedyne sensowne nowe radio do mobila , ew Yosan. 73 Lipek
Edyt. Test Harrego III , radio bliźniacze Johnnego , jedyna różnica to dodana modulacja FM [External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ