Podłączam CB

wszystko co się wiąże z CB
Majes

Astro-maniak
Posty: 76
Rejestracja: 25 gru 2008, 16:49
Imię: Leszek
Auto: astra G
Silnik: X20XEV
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: WLKP

Re: Podłączam CB

#21

Nieprzeczytany post autor: Majes »

Pablo-87 pisze:Ja również mam podpięte cb pod przewody od zapalniczki. Plusem jest to, że nie muszę pamiętać o wyłączaniu radia po skończonej jeździe. Ja jednak kupiłem dodatkowe gniazdo zapalniczki i umieściłem je w tunelu po stronie pasażera.
Po co Ci dodatkowe gniazdo w tunelu od strony pasażera? Nie lepiej wpiąć się w kable i tyle?

Pablo-87

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2011, 18:10
Imię: Paweł
Auto: Astra G
Silnik: 2.0 DTI
Województwo: mazowieckie
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: Pablo-87 »

Kabel od radia cb w momencie kupna była już zakończona wtyczką do gniazda zapalniczki. Poza tym można szybko to rozłączyć. Pasażerom to nie przeszkadza więc jest wszystko ok, chociaż wiem, że takie rozwiązanie wielu osobom może się nie podobać.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2014, 23:23 przez FalconTech, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nie cytujemy całości poprzedzającego posta

Majes

Astro-maniak
Posty: 76
Rejestracja: 25 gru 2008, 16:49
Imię: Leszek
Auto: astra G
Silnik: X20XEV
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: WLKP

#23

Nieprzeczytany post autor: Majes »

Teraz już każde radio jest zakończone wtyczką do zapalniczki. Jak dla mnie szkoda roboty na montaż gniazda i jeszcze kable wiszące od strony pasażera nie wyglądają pewnie zbyt estetycznie. No ale jeżeli Tobie i pasażerom to nie przeszkadza to spoko:)

Pablo-87

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2011, 18:10
Imię: Paweł
Auto: Astra G
Silnik: 2.0 DTI
Województwo: mazowieckie
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: Pablo-87 »

Kabli praktycznie nie widać bo znajdują się pod gumowym dywanikiem. A same radio także znajduje się na tunelu po stronie pasażera - były już tam wywiercone dziury przez poprzedniego właściciela i chciałem to jakoś zamaskować.

bolus59

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 13 lip 2013, 15:57
Imię: Wojtek
Auto: Opel Astra II Bertone
Silnik: 1.8 16v
Województwo: śląskie

#25

Nieprzeczytany post autor: bolus59 »

no wiec wrzucam zdjecie po zakonczonych pracach.. przykro ze tak dlugo sie do tego zbieralem i jakos zdjecia tez jest przykra.. ale ogolnie widac jak radyjko wygada.. slychac swietnie swietnie sie sprawuje tylko musialem wymienic bezpiecznik bo pod zapalniczka byl za maly i w koncu nie uciagnal wszystkiego.
Obrazek

ODPOWIEDZ