Zakup Astry Twin Top

Pytania, porady, niezbędne informacje dot. zakupu samochodu
kyruu

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 20 cze 2013, 13:01
Imię: Ariel
Województwo: śląskie
Pomocny: 1 raz

Re: Zakup Astry Twin Top

#401

Nieprzeczytany post autor: kyruu »

Hehe mogę podać na forum już bo nikt mi jej nie podkradnie bo rano jadę do gościa ją obejrzeć :D Zobaczymy co będzie.

[External Link Removed for Guests]#

vwrafi

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 31 gru 2018, 12:05
Auto: Astra G Bertone
Silnik: Z18XE
Województwo: kujawsko-pomorskie

#402

Nieprzeczytany post autor: vwrafi »

I w końcu to jest 170 czy 200 koni?

Dodano po 1 godzinie 6 minutach 9 sekundach:
W sumie, jeśli to wszystko prawda w tym opisie oraz z przebiegiem, to nawet fajna fura i za niewielkie pieniądze. Jakby skóry były czarne to sam byłbym zainteresowany gdybym swojej już nie kupił. Jeśli da się jeszcze coś utargować z ceny to będziesz miał poduszkę finansową na regulację LPG ( z tego co czytałem to nieuniknione przy silnikach Turbo ) oraz na ewentualne naprawy turbiny. Na pewno frajda z jazdy będzie większa niż u mnie ( 1.8 140KM ). Wyposażenie też bardzo dobre no i w komplecie drugi komplet felg i to 19 cali. Ja akurat jestem biedny i drugi komplet felg od razu bym sprzedał a na pierwszy założył opony całoroczne i wtedy to już w ogóle taniocha będzie za ten samochód. Tylko musisz obadać, czy to wszystko jest prawda o czym zapewnia sprzedawca.

Jedyny problem widzę dzisiaj z temperaturą do przetestowania działania dachu. Ja bym się chyba nie odważył go otwierać w taki mróz. Jeśli wyjdzie że go kupisz, to obawiałbym się o ruszanie uszczelek i wiązki kabli przy temperaturze ujemnej, żeby nic nie popękało.

kyruu

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 20 cze 2013, 13:01
Imię: Ariel
Województwo: śląskie
Pomocny: 1 raz

#403

Nieprzeczytany post autor: kyruu »

170 ale ma chipa na 210 jest wydruk z hamowni 😊 Też żałuję że skury nie są czarne ale cóż na skórach się nie jeździ. Mnie te fele i gaz skłoniły żeby jechać 300km go zobaczyć. Przebiegu widać autentyczny kwestia jak z blachą ale to okaże się na miejscu. Dam znać czy coś wyszło i czy kupiłem 😊😊

vwrafi

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 31 gru 2018, 12:05
Auto: Astra G Bertone
Silnik: Z18XE
Województwo: kujawsko-pomorskie

#404

Nieprzeczytany post autor: vwrafi »

I jak, kupiony?

kyruu

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 20 cze 2013, 13:01
Imię: Ariel
Województwo: śląskie
Pomocny: 1 raz

#405

Nieprzeczytany post autor: kyruu »

Tak kupiony. Udany zakup , cała w orginale , wszystkie szyby organalne historia auta do 2015r 93tys. Kupiona za 16.500😊😊

vwrafi

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 31 gru 2018, 12:05
Auto: Astra G Bertone
Silnik: Z18XE
Województwo: kujawsko-pomorskie

#406

Nieprzeczytany post autor: vwrafi »

Ooo, to nieźle zjechałeś z ceną, będziesz miał na ewentualne regulacje. Gratulacje!

Jak gra radyjko? Tam chyba była Opera CDC40, to podobno najlepsze radio fabryczne do Opla Astra H jeśli chodzi o jakość dźwięku.

kyruu

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 20 cze 2013, 13:01
Imię: Ariel
Województwo: śląskie
Pomocny: 1 raz

#407

Nieprzeczytany post autor: kyruu »

Nie dziękuje :). Masz namyśli regulacje gazu czy czego? Co do radyjka to jeszcze nie wiem może dziś się pobawię trochę nią w pracy.

vwrafi

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 31 gru 2018, 12:05
Auto: Astra G Bertone
Silnik: Z18XE
Województwo: kujawsko-pomorskie

#408

Nieprzeczytany post autor: vwrafi »

Tak, regulacje gazu. Każdy kto miał Operę CDC40 zachwalał ją za jakość dźwięku, a twoja jeszcze obsługuje MP3 ( z tego co wyczytałem po VIN'ie ). Ja mam CD30 MP3 i chyba skończy się na kupnie jakiegoś radia z Chin na Androidzie, bo wypalanie płyt jest trochę uciążliwe na dłuższą metę. A jak się jechało? Czuć te 210 koni? Zbiera się ładnie? Dach otwierałeś czy jednak nie dałeś rady w tej temperaturze?

Awatar użytkownika
marwisn

ex-Staff
Posty: 4598
Rejestracja: 18 cze 2012, 19:46
Imię: Marcin
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.4 TSI
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 26 razy
Kontakt:

#409

Nieprzeczytany post autor: marwisn »

Pierwsze słyszę, ze CDC40 opera obsługuje mp3. Jak już to CD40 , ale ono nigdy nie było montowane w AH (fabrycznie).
DO - AF - ZA - AH - AK - SL

[External Link Removed for Guests]

vwrafi

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 31 gru 2018, 12:05
Auto: Astra G Bertone
Silnik: Z18XE
Województwo: kujawsko-pomorskie

#410

Nieprzeczytany post autor: vwrafi »

Były CDC40 Opera z obsługą MP3, tylko nie pamiętam jakiej firmy to musiało być. Po VIN'ie wychodzi takie coś:

RADIO CDC 40 OPERA, ZMIENIARKA NA 6 PŁYT CD/MP3

Sam chciałem sobie kupić CDC40 z mp3, ale jednak kupię coś z Chin.

ODPOWIEDZ