Zakup Astry Twin Top

Pytania, porady, niezbędne informacje dot. zakupu samochodu
Awatar użytkownika
gandi

Astro-maniak
Posty: 159
Rejestracja: 02 mar 2008, 10:31
Auto: Astra H TT | Astra G HB
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Krk

Re: Zakup Astry Twin Top

#41

Nieprzeczytany post autor: gandi »

obie wisza na allegro od przynajmniej 1,5 - 2 miechów

ta szampanska stala juz o tysiac nizej a obecna cena jest bez oplat

i niestety tylko tyle info na ich temat
Obrazek

wiciass

Astro-maniak
Posty: 77
Rejestracja: 18 lis 2012, 9:05
Imię: Wiktor
Auto: ASTRA H TWIN TOP 2.0T OPC
Silnik: Z20LER
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 1 raz

#42

Nieprzeczytany post autor: wiciass »

Co do niebieskiej TT - najbardziej zachęcająca jest cena, trzeba przyznać ze mega atrakcyjna. Ciekaw jestem jaki jest przebieg biorąc pod uwagę instalację gazową chyba nie można się spodziewać 100 tys ...

Awatar użytkownika
andrzey-k

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2013, 14:41
Imię: Andrzej
Auto: szukam
Województwo: małopolskie

#43

Nieprzeczytany post autor: andrzey-k »

Witam,

Czy możecie coś powiedzieć o tej niuni:
[External Link Removed for Guests]
?

Dodatkowo - jakie ASO lub inny serwis w Wawie polecacie na przegląd przez zakupem?

Pozdrawiam,
Andrzej

Awatar użytkownika
Wiśnia

Astro-maniak
Posty: 460
Rejestracja: 14 sty 2011, 23:16
Imię: Michał
Auto: Astra Twin Top
Silnik: Z19DTH
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/Zamość

#44

Nieprzeczytany post autor: Wiśnia »

Kolego ta astra z Wawy to szkoda czasu. Minimum 10000 tys zł do wysadzenia. Cały pas przednie zardzewialy, środek brudny. Szczerze to mocno zaniedbany egzemplarz

Awatar użytkownika
sylwesters7

Astro-maniak
Posty: 826
Rejestracja: 02 maja 2012, 19:26
Imię: Sylwester
Auto: Astra F sedan
Silnik: 2.0 16v
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Tarnogród

#45

Nieprzeczytany post autor: sylwesters7 »

inne felgi przód tył, raczej brała udział w jakiejś kolizji

Awatar użytkownika
gandi

Astro-maniak
Posty: 159
Rejestracja: 02 mar 2008, 10:31
Auto: Astra H TT | Astra G HB
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Krk

#46

Nieprzeczytany post autor: gandi »

Byłem ostatnio oglądać ten egzemplarz

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]


Maska troche odprysków od kamieni gdzie wdała się już korozja -element do malowania

Zderzak przód - do malowania (pajęczyna na lakierze pod rejestracją+ delikatne wgniecenie)

Środek - fotel kierowcy jeszcze w w miarę za to fotel pasażera skóra spękana tylna kanapa bez zarzutu

Nowe opony z tyłu jakieś chińczyki podczas jazdy próbnej strasznie hałasowały

Silnik ciągnie fajnie choć nie wizualnie nie prezentuje sie najlepiej. Jakiś wyciek zaraz za plastikową pokrywą nie wiem co to za element ale coś podobnego do filtra paliwa ale filtr jest dalej (strasznie się poci).
Metalowe przewody pomiędzy chłodnicą a blokiem silnika skorodowane a dodatkowo wychodzi jakiś nalot dziwny. Powiem szczerze że w vectrze o tym samym silniku 1.9 cdti i przebiegu 160 k silnik wygląda jak nowy a tu przy 112k gorzej niż 15 letniej astrze choć może to o niczym nie świadczy jakoś mnie odpycha.

Karoseria ogólnie znajdzie się parę jakiś większych rys no ale to też nie nowy samochód żeby oczekiwać cudów. Co mi się rzuciło w oczy to przy klamkach bardzo dużo takich małych rys jakby ktoś miał ręce z papieru ściernego.

Tak na moje mało wprawne i mało fachowe oko trzeba było by do niego dołożyć około 3~5 k i wtedy miałby on ręce i nogi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Darroo

Astro-maniak
Posty: 672
Rejestracja: 26 kwie 2013, 12:52
Imię: Darek
Auto: Renault Megane IV Grand Coupe
Silnik: 1.3 TCE
Rocznik: 2018
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

#47

Nieprzeczytany post autor: Darroo »

andrzey-k pisze:Dodatkowo - jakie ASO lub inny serwis w Wawie polecacie na przegląd przez zakupem?
Zdecydowanie nie polecam ASO Auto Żoliborz w Łomiankach. Byłem tam ze swoim samochodem, to gość nie wiedział czy mój samochód posiada koło dwumasowe czy nie. Dodatkowo nie zauważył standardowej przypadłości AH - rdzy pod lusterkami.
Ale za to zauważył brak małego kołpaczka w jednym kole i skrzypiący pedał sprzęgła jak jest ciepło :D
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
patrykos91

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 28 lip 2013, 1:54
Imię: Patryk
Województwo: łódzkie

#48

Nieprzeczytany post autor: patrykos91 »

[External Link Removed for Guests]

Gdzie jest haczyk? ;d

Awatar użytkownika
gandi

Astro-maniak
Posty: 159
Rejestracja: 02 mar 2008, 10:31
Auto: Astra H TT | Astra G HB
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Krk

#49

Nieprzeczytany post autor: gandi »

hmm dla mnie cenna w miare normalna bez szalu jest przeciez ta astra nawet te 18 za dodatkowy 1 k pln mi osobiscie kiepsko pasuja do tego samochodu

po drugie seson na cabrio sie konczy teraz to kupujesz bardziej coupe

sprawdz ceny diesli w tym roczniku oscyluja w granicach 26-29 k a wszystkie powyzej wisza dlugi czas

sprzedajacy z tego co pisze to przyjemniaczek ktory mysli ze kupuje sie samochod chyba bez ogladania jazdy probnej i ewentualnie jakiegos serwisu brac kupowac nie zalowac ( tak wnioskuje po opisie nie dzwonilem za ta astra bo wolalbym czarna )

rozumiem ze moze trafili mu sie ogladacze ktorzy chca sie przejechac kawalek fura ale trzeba sie liczyc i z tym podczas sprzedazy
Obrazek

Awatar użytkownika
Wiśnia

Astro-maniak
Posty: 460
Rejestracja: 14 sty 2011, 23:16
Imię: Michał
Auto: Astra Twin Top
Silnik: Z19DTH
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/Zamość

#50

Nieprzeczytany post autor: Wiśnia »

również i ostatnia asterka była oglądana

pytasz gdzie haczyk, auto ma udokumentowany przebieg i w tej chwili jest ponad 200 tyś. BYł robiony lewy tył i drzwi.

już na pierwszy rzucaja się rdza przy znaczku na klapie i przy klamce od kierowcy.

po ogólnych oględzinach widać, że auto już troszeczkę zmęczone, ale szczerze z tych wszystkich które oglądałem najlepszy egzemplarz. Ale nie ten kolor i nie ten motor

ODPOWIEDZ