Opel Astra Bertone

Pytania, porady, niezbędne informacje dot. zakupu samochodu
Awatar użytkownika
MISZCZU

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2013, 15:39
Imię: Paweł
Auto: szukam
Województwo: lubelskie

Opel Astra Bertone

#1

Nieprzeczytany post autor: MISZCZU »

Witam, przeglądałem ogłoszenia i trafiłem na taką o to astre:[External Link Removed for Guests]. Może zna ktoś to auto i może coś o nim powiedzieć, ewentualnie podjechać obejrzeć ją. Zaciekawiła mnie bo jak na 2.0T to jest bardzo tania i ciekaw jestem co w niej jest nie tak, gdybym tylko miał blisko do niej to sam bym podjechał na ale mam praktycznie całą Polskę do przejechania :D

Awatar użytkownika
SpaceMan

Astro-maniak
Posty: 1845
Rejestracja: 13 maja 2012, 21:43
Imię: Patryk
Auto: Astra G Coupe Bertone
Silnik: Z20LET
Województwo: opolskie

#2

Nieprzeczytany post autor: SpaceMan »

Tragedia, co on tam kury trzymał :o Syf masakryczny w środku :x fotki rewelacyjnej jakości, że ledwo auto widać. Jeszcze całe auto mokre. Przypadek, czy handlarz chce coś ukryć 8-) Co to jest na tej desce :shock: katapulta dla drivera :lol: Przedni zderzak fachowo przymocowany na wkręty :lol: Poproś kogoś z okolic na forum, w ramach wolnego czasu, aby Ci sprawdził to coś, w jakim jest stanie.
[center][External Link Removed for Guests][/center]

Awatar użytkownika
MISZCZU

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2013, 15:39
Imię: Paweł
Auto: szukam
Województwo: lubelskie

#3

Nieprzeczytany post autor: MISZCZU »

Wiem że do Twojej się nie umywa :P ale najważniejsze aby silnik miała zdrowy, resztę bym ogarnął sam. no i jakby była skladana z 4 to też raczej odpada :D

Awatar użytkownika
SpaceMan

Astro-maniak
Posty: 1845
Rejestracja: 13 maja 2012, 21:43
Imię: Patryk
Auto: Astra G Coupe Bertone
Silnik: Z20LET
Województwo: opolskie

#4

Nieprzeczytany post autor: SpaceMan »

Jak komuś się w środku nie chciało dbać, to myślisz, że dbał pod maską :idea: Silnik został umyty, bo widać, ciężko teraz cokolwiek zobaczyć. Nie o to chodzi, abyś kupił sobie skarbonkę i płacić za grzechy poprzednika. Poproś kogoś z Lubuskiego aby zobaczył tą bertone.
[center][External Link Removed for Guests][/center]

ODPOWIEDZ