Sprzedaż Astry j 1.6t ale czy warto?

Pytania, porady, niezbędne informacje dot. zakupu samochodu
Awatar użytkownika
creative04

Astro-maniak
Posty: 176
Rejestracja: 14 lip 2017, 9:30
Imię: Bartłomiej
Auto: Astra J 1.3 CDTI 95KM
Silnik: A13DTE
Rocznik: 2011
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Wdzięczny: 1 raz

Sprzedaż Astry j 1.6t ale czy warto?

#21

Nieprzeczytany post autor: creative04 »

W TVN Turbo zjeżdżają mocno z ceny :D

Awatar użytkownika
Lenovo12

Astro-maniak
Posty: 288
Rejestracja: 07 sie 2014, 23:02
Auto: Opel Astra J
Silnik: 1.6T
Województwo: śląskie

#22

Nieprzeczytany post autor: Lenovo12 »

To w Tvn Turbo :) na jutro mam umowionych 3 zainteresowanych .
Poza Tym dzwonił do mnie jakiś gość z komisu i powiedział że daje 32 tyś bo na tyle mu ktoś wycenil to auto z tego roku ...

dominikd6

Astro-maniak
Posty: 155
Rejestracja: 15 gru 2007, 20:24
Imię: Dominik
Auto: Astra GTC / Astra J
Silnik: Z18XER/A16LET
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: TK/KR

#23

Nieprzeczytany post autor: dominikd6 »

To nie wiesz jak się robi? :)

Powiedzmy że chcesz za auto do ręki 37 tys. Więc wystawiasz je za 38.500, przyjeżdża taki kupiec jak Twój i opuszczasz mu tego tysiaka, on zadowolony że tyle urwał a Ty masz to co chcesz :D

Awatar użytkownika
Lenovo12

Astro-maniak
Posty: 288
Rejestracja: 07 sie 2014, 23:02
Auto: Opel Astra J
Silnik: 1.6T
Województwo: śląskie

#24

Nieprzeczytany post autor: Lenovo12 »

Hehe :) powodzenia. Jakbym wystawił taką cenę to by nikt nie przyjechał:) wiem coś na ten temat bo poprzednią astra tak wystawialem na sprzedaż i nikt nie dzwonił przez miesiąc, obniżyłem o 1 tyś i zaczęły się telefony, ogólnie spuscilem od tej ceny co chciałem 200zl i sprzedałem:)

Awatar użytkownika
creative04

Astro-maniak
Posty: 176
Rejestracja: 14 lip 2017, 9:30
Imię: Bartłomiej
Auto: Astra J 1.3 CDTI 95KM
Silnik: A13DTE
Rocznik: 2011
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Wdzięczny: 1 raz

#25

Nieprzeczytany post autor: creative04 »

Ciekawi mnie jak pójdą negocjacje. Zdaj relacje :)

Awatar użytkownika
Lenovo12

Astro-maniak
Posty: 288
Rejestracja: 07 sie 2014, 23:02
Auto: Opel Astra J
Silnik: 1.6T
Województwo: śląskie

#26

Nieprzeczytany post autor: Lenovo12 »

Nie wiem czy dziś nie zwinduje ceny na Maxa bo wczoraj oglądałem fajna Corse z 2014r, bardzo fajna a gość nie będzie czekał wieczność na mnie. Zobaczymy co dziś zainteresowani powiedzą

EDIT:
Re: RE: Sprzedaż Astry j 1.6t ale czy warto?
Lenovo12 pisze:Nie wiem czy dziś nie zwinduje ceny na Maxa bo wczoraj oglądałem fajna Corse z 2014r, bardzo fajna a gość nie będzie czekał wieczność na mnie. Zobaczymy co dziś zainteresowani powiedzą
Tak sobie myślałem, jak mam potem szukać parę m cy i jeździć pół Polski to dziękuję a Corsa stoji 15km ode mnie

Usunięty użytkownik 830064

#27

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 830064 »

Chyba cię rzeczywiście mocno ciśnie, bo trzy razy to samo napisałeś...

P.S. "Windowanie ceny" to jej podnoszenie. ;-)
Ostatnio zmieniony 10 paź 2017, 10:16 przez Usunięty użytkownik 830064, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lenovo12

Astro-maniak
Posty: 288
Rejestracja: 07 sie 2014, 23:02
Auto: Opel Astra J
Silnik: 1.6T
Województwo: śląskie

#28

Nieprzeczytany post autor: Lenovo12 »

Jestem zagoniony ,,, miało być znize

EDIT:
Re: Sprzedaż Astry j 1.6t ale czy warto?
Jak ktoś zaproponuje 36500 to sprzedaje bez zastanowi3nia, plus na mój koszt wyc8agniecie gniotki, której wczoraj nawet zainteresowany nie widział, dopiero musiałem mu pokazać

EDIT:
Re: Sprzedaż Astry j 1.6t ale czy warto?
Dziś było 3 zainteresowanych:
1) oględziny trwały 5min dosłownie, przejechałem się z nim autem i tyle. Dawał 32tys :o podziekowalem
2) tatuś z córką, oględziny wzrokowe lakieru, obserwacja wzrokowa i słuchowe przy otwartej masce, przejażdżka. Za wysoka cena jaka proponuje, widzieli tańsze (Chyba nie z tym silnikiem i z tym wyposażeniem i wogole),
3) mężczyzna ok 40 lat, on nie patrzył na lakier, chciał odpalić i pogazowac autem. Potem przejażdżka, widać było że był nad wyraz podniecony a najbardziej przyspieszeniem na 6 biegu na drodze dwupasmowej:) pocieszny gość, po wszystkim oświadczył, że ma 34 tyś i to max, musi dozbuerac i że na pewno jeszcze oddzwoni.

Najgorsze, że mam już opatrzona Corse bez jeżdżenia nigdzie, dziś jeszcze właściciel pozwolil sprawdzić jak podwozie wygląda, jak nowe nic nie kombinowane. To jest najgorsze w tym wszystkim.

Za Astre dałem prawie 40 tyś rok temu. Po roku dbania o nia przyszli kupujący chcą tak mało za nią. Szkoda mi ja sprzedawać... A ż tego co widzę to w przyszłym roku będzie jeszcze mniej warta. Muszę się jeszcze zastanowić. Na pewno do Corsy nic nie chce dopłacać a chce jeszcze przyciemnic jej szybki i wymienić wszystkie płyny i wogole.

Awatar użytkownika
luckyboy

Astro-maniak
Posty: 893
Rejestracja: 12 paź 2008, 21:26
Imię: Łukasz
Auto: Opel Astra H 1.7 CDTI Edition
Silnik: Z17DTH
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Pomocny: 15 razy

#29

Nieprzeczytany post autor: luckyboy »

Włóż klocek pod gaz i skończą się problemy :)

Awatar użytkownika
bmkz

Astro-maniak
Posty: 356
Rejestracja: 26 kwie 2015, 13:57
Imię: Bartek
Auto: Astra H -> Astra J -> Hyundai IX 35
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

#30

Nieprzeczytany post autor: bmkz »

Lenovo12, jak już Ci pisałem na PW w ostatnim czasie przerabiałem sprzedaż Astry J. Przygodę ze sprzedażą rozpocząłem z połową lipca. Rocznik ten sam co Twój, wyposażenie na podobnym poziomie (wersja Cosmo), silnik niestety mniejszy oraz przebieg o 100.ooo większy. Cena z pierwszego ogłoszenia 33.499 zł, telefonów masa - ale każdy z nich kończył się moim podziękowaniem jak słyszałem propozycje cenowe na poziomie 25.ooo - 29.ooo zł. Z racji braku ciśnienia na sprzedaż, nie wdawałem się w większe dyskusje z "potencjalnymi" kupcami. W pierwszej połowie września zadzwoniła pewna Pani, nie negocjując nawet ceny (33.ooo zł) oznajmiła, że przyjeżdża po samochód. Z racji mojego urlopu, poczekała za moim powrotem 5 dni, po czym przyjechała i bez zastanowienia zdecydowała się na zakup. Oczywiście obniżyłem cenę o 500 zł, ale i tak uzyskałem minimum jakie oczekiwałem. ;) Przez dwa lata strata finansowa na samochodzie, praktycznie znikoma.
Obrazek Obrazek
2010 || 2015

Obrazek

ODPOWIEDZ