Ostatni spot w tym roku

Awatar użytkownika
Kocurro

Astro-maniak
Posty: 523
Rejestracja: 13 mar 2011, 15:04
Imię: Marek
Auto: Astra G coupe
Silnik: b204e
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Kędzierzyn Kożle
Kontakt:

Re: Ostatni spot w tym roku

#21

Nieprzeczytany post autor: Kocurro »

Moja propozycja planu spotu :)
1. Spotkać się o 15 na parkingu w galerii Odrzańskie Ogrody i poczekać tam na dojazd wszystkich osób
2. Udać się do galerii pochodzić i pogadać ( może nasze panie będą miały ochotę sobie coś kupić )
3. Następnie udać się do dworku w Komornie ( 10 km w stronę opola od Kędzierzyna )
4. Na miejscu Delektować się pysznym jedzeniem w restauracji lub pizzerii ( wedle wyboru ) oraz miłą atmosferą :) jest tak że opcja zagrania w kręgle ( jeśli bylibyście zainteresowani to zarezerwował bym wcześniej tor na godzinkę koszt 40 zł nie ważne ile osób gra ) [External Link Removed for Guests]

5. Jeśli jednak chcecie jest także opcja uboższa w atrakcje a mianowicie można podjechać z galerii od pizzerii [External Link Removed for Guests] i tam posiedzieć kwestia wyboru :)

6. jest również opcja deseru :) w mieszkaniu u Gosi :)


opcje można dowolnie łączyć i przerzedzać :) co wy no taki plan ? wszelkie skargi wnioski zażalenia i korekty mile widziane :)
UZUPEŁNIONE ;) [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Kocurro

Astro-maniak
Posty: 523
Rejestracja: 13 mar 2011, 15:04
Imię: Marek
Auto: Astra G coupe
Silnik: b204e
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Kędzierzyn Kożle
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: Kocurro »

Moja propozycja planu spotu :)
1. Spotkać się o 15 na parkingu w galerii Odrzańskie Ogrody i poczekać tam na dojazd wszystkich osób
2. Udać się do galerii pochodzić i pogadać ( może nasze panie będą miały ochotę sobie coś kupić )
3. Następnie udać się do dworku w Komornie ( 10 km w stronę opola od Kędzierzyna )
4. Na miejscu Delektować się pysznym jedzeniem w restauracji lub pizzerii ( wedle wyboru ) oraz miłą atmosferą :) jest tak że opcja zagrania w kręgle ( jeśli bylibyście zainteresowani to zarezerwował bym wcześniej tor na godzinkę koszt 40 zł nie ważne ile osób gra ) [External Link Removed for Guests]

5. Jeśli jednak chcecie jest także opcja uboższa w atrakcje a mianowicie można podjechać z galerii od pizzerii [External Link Removed for Guests] i tam posiedzieć kwestia wyboru :)

6. jest również opcja deseru :) w mieszkaniu u Gosi :) ( z tym że mieszkanie ma 32 m2 i może być troszkę ciasnawo ale mam nadzieje że to wam nie straszne :) )


opcje można dowolnie łączyć i przerzedzać :) co wy no taki plan ? wszelkie skargi wnioski zażalenia i korekty mile widziane :)
UZUPEŁNIONE ;) [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

szymi90

Astro-maniak
Posty: 461
Rejestracja: 05 sie 2012, 22:50
Imię: szymon
Auto: Astra G Coupe Bertone
Silnik: z18xe1
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Obrowiec/Krapkowice

#23

Nieprzeczytany post autor: szymi90 »

Kot jedno wazne pytanie :idea: jest w galerii czy gdzies w poblizu jakaś otwarta kwiaciarnia :?: :?: :?: mi plan pasuje tyle ze do18 najpozniej bede musiał was opuscić :(
QP by szymi90

[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

sauber

Astro-maniak
Posty: 776
Rejestracja: 26 maja 2011, 17:05
Imię: Tomek
Auto: VW Golf Mk1
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Kluczbork / Opole

#24

Nieprzeczytany post autor: sauber »

Na godz. 15 pod galerią tak?
Ja byłbym za opcją kręgle :D Dawno nie grałem a świetna sprawa w większym gronie to już wgl :P

Awatar użytkownika
SzczuR

Astro-maniak
Posty: 983
Rejestracja: 29 cze 2008, 17:39
Imię: Olaf
Auto: Astra f ,astra g
Silnik: 1.6
Rocznik: 1991
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

#25

Nieprzeczytany post autor: SzczuR »

Nam pasuje :) Z tym,że przyjedziemy około 16-17 ze względu na pracę Ewy.Ale w kręgle bym pograł,choć nigdy nie grałem :mrgreen:
Fuck LPG

Ewa13

Astro-maniak
Posty: 265
Rejestracja: 12 lut 2011, 14:57
Imię: Ewa
Auto: Opel Astra F Cabrio
Silnik: 1.6i X16SZ
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice (Kaźmierz k/Poznania)

#26

Nieprzeczytany post autor: Ewa13 »

No niestety ale tak bywa z gastonomią a w niedziele mamy 2 imprezki ,jak dobrze pójdzie to do 16 najpóźniej chłopaki mnie puszczą i się zjawimy :mrgreen: całą familią :mrgreen:
szaleństwo nie istnieje,są tylko różne poziomy normalności
http://astraklub.pl/viewtopic.php?f=100&t=801853" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Kocurro

Astro-maniak
Posty: 523
Rejestracja: 13 mar 2011, 15:04
Imię: Marek
Auto: Astra G coupe
Silnik: b204e
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Kędzierzyn Kożle
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: Kocurro »

Kwiaciarnia jest całodobowa jakieś 3 km od galerii :) ,

zawsze można zrobić w ten sposób iż najpierw będziemy w galerii potem udamy się na deserek do Gosi a potem powiedzmy o tej 16.40 po kwiaty :P i na kręgle ( tak żeby tam na ta 17 być i żeby każdy się załapał :) co wy na to ?

a co do kwiatów do poprosi się w dworku o jakiś wazonik i sądzę że przez tą godzinkę nic im nie będzie :)
UZUPEŁNIONE ;) [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
SzczuR

Astro-maniak
Posty: 983
Rejestracja: 29 cze 2008, 17:39
Imię: Olaf
Auto: Astra f ,astra g
Silnik: 1.6
Rocznik: 1991
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

#28

Nieprzeczytany post autor: SzczuR »

No to My możemy podjechać od razu na Dworek,bo jeśli będziemy tam przejeżdżać i Was tam zobaczymy to normalnie,że dalej nie pojedziemy.Wszystko zależy kiedy Ewa pracę skończy.
Fuck LPG

Awatar użytkownika
Kocurro

Astro-maniak
Posty: 523
Rejestracja: 13 mar 2011, 15:04
Imię: Marek
Auto: Astra G coupe
Silnik: b204e
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Kędzierzyn Kożle
Kontakt:

#29

Nieprzeczytany post autor: Kocurro »

no tak też myślałem
UZUPEŁNIONE ;) [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

szymi90

Astro-maniak
Posty: 461
Rejestracja: 05 sie 2012, 22:50
Imię: szymon
Auto: Astra G Coupe Bertone
Silnik: z18xe1
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Obrowiec/Krapkowice

#30

Nieprzeczytany post autor: szymi90 »

Kot pisze:Kwiaciarnia jest całodobowa jakieś 3 km od galerii
no zalezy mi na jakims bukieciku bo mam małą rocznice w ten dzień z dziewczyna i kwiatki musza być a na spota niestety wpadne sam bo dziewczyna pracuje do 18 :( i jak by nie było problemu to bysmy nadjechali do tej kwiaciarni albo bys powiedział gdzie sam bym skoczył :mrgreen:
QP by szymi90

[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany