Sprawdzony odswieżacz powietrza?

"czyli jak i czym zadbać o wygląd naszych aut"
mlokos

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 29 cze 2013, 15:20
Imię: Kamil
Auto: Astra H kombi
Silnik: Z17DTR
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Bialystok

Re: Sprawdzony odswierzacz powietrza?

#21

Nieprzeczytany post autor: mlokos »

Z wunder bauma dobry jest jeszcze energy tylko szybko pada ;)

Awatar użytkownika
krystiankolas

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2014, 15:35
Imię: Krystian
Auto: Astra GTC
Województwo: mazowieckie

#22

Nieprzeczytany post autor: krystiankolas »

Jak ktoś lubi to jeszcze Fragola/Erdbeere z Wunderbaumu jest niezłe i całkiem długo trzyma.

zmstr

Astro-maniak
Posty: 171
Rejestracja: 16 lut 2014, 12:58
Imię: Krzysztof
Auto: Astra H
Silnik: Z16XEP
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: zmstr »

Jako, że handluję kosmetykami samochodowymi, mam wygodny dostęp do testowania zapachów California Scents.
Jeśli ktoś by kiedyś kupował takowe oto moje spostrzeżenia:
Car Scents lub Spillproof
Balboa Bubblegum - pierwszy jaki włożyłem do auta. Intensywny, przesłodki zapach gumy balonowej, pachnie jak kiedyś pachniały donaldówki gdy się je odpieczętowywało :) Jeśli ktoś lubi te zapachy, będzie szczęśliwy. Dla mnie 9/10
Newport New Car - Zapachu nowego samochodu raczej jednak nie przypomina, dla mnie kojarzy się z zapachem.... wieńca pogrzebowego. Mnie nie przekonał - 2/10
Melon/Mango - słodkawy ale mdły aż głowa boli, dla mnie porażka - 1/10
Gardenia Del Mar - jeździł w Jaguarze, teraz kolejny jeździ w 206 rodziców, dla mnie genialny, choć mógłby być bardziej intensywny, bo jest bardzo delikatny - 9/10
Fresh Linen - jeździł w aucie miesiąc, niby ładny, ale bez żadnej wyrazistości - dla mnie jak auta Nissana, czyli nijaki, ani brzydki, ani świetny - 5/10
Hollywood Tropicana - zakochałem się w tym zapachu, tak samo jak w gardenii, choć wszystkim znajomym ten podoba się zdecydowanie bardziej, dlatego idąc nie tylko za swoja opinią. Rewelacyjny, kiedyś dla mnie zdecydowany numer jeden - 9/10
Monterrey Vanilla - fajny delikatny zapach wanilii, jednak jakoś szybko ginie w aucie - 6/10
L.A. Lavender - jeśli komuś nie skojarzy się z zapachem na mole, będzie zachwycony, bardzo fajny zapaszek i nie atakuje nozdrzy do zmulenia - 7/10
Strawberries & Cream - Super zapach, dokladnie taki jak jego nazwa, nie za słodki, stonowany, polecam - 8/10
Cinnamon Apple - piękny zapach - nie jest tak intensywny, by drapać po nozdrzach, jednak wyraźny, by otwierając drzwi delikatnie głaskał nasze nozdrza :), jeśli ktoś lubi zapach jabłek w cynamonie, będzie się czuł jak w niebie :) - 8/10
Desert Jasmine - genialny, po prostu genialny, zakochałem się w tym zapachu i będzie problem z testowaniem innych, bo tej jest tak pociągający, że żaden inny już na mnie nie zrobi takiego wrażenia - zdecydowane 10/10
Capistrao Coconut - Fajny słodki zapach kokosowy, jednak po Desert Jasmine mam problem z obiektywnością :) - 7/10

Ogólnie polecam zapachy z firmy California Scents zarówno puszki jak i palemki, które potrafią długo trzymać swój zapach. Nie polecam natomiast podróbek z Tesco i innych marketów, które również są w puszkach jednak i zapachy są paskudne i trwałość dyskusyjna.

Awatar użytkownika
PAVULONIX

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2014, 21:23
Imię: Paweł
Auto: ASTRA J
Silnik: A14NET
Województwo: łódzkie

#24

Nieprzeczytany post autor: PAVULONIX »

Czy zna ktoś dobry sposób na pozbycie się zapachu " nowości" z samochodu ??? Nie jestem w stanie zaakceptować tego swądu..... :x

sylweq93

Astro-maniak
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2012, 17:20
Imię: Sylwek
Auto: Astra I
Silnik: 1.4
Województwo: podkarpackie

#25

Nieprzeczytany post autor: sylweq93 »

ja polecam taki, WUNDER BAUM poziom HARD ! :D

Obrazek

Awatar użytkownika
PAVULONIX

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2014, 21:23
Imię: Paweł
Auto: ASTRA J
Silnik: A14NET
Województwo: łódzkie

#26

Nieprzeczytany post autor: PAVULONIX »

No to jest jakiś pomysł.....Wrzucę do bagażnika ze 2 tuje :lol:

sylweq93

Astro-maniak
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2012, 17:20
Imię: Sylwek
Auto: Astra I
Silnik: 1.4
Województwo: podkarpackie

#27

Nieprzeczytany post autor: sylweq93 »

choinka pachniało mi w aucie przez 2 tyodnie nawet jak odkurzyłem :D

Awatar użytkownika
Doro

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 04 mar 2014, 18:57
Imię: Krystian
Auto: Astra GTC
Silnik: Z19DTH
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wałbrzych

#28

Nieprzeczytany post autor: Doro »

Do poprzedniego auta kupiłem: WUNDER BAUM – BORN TO ROCK, aż tak mi się spodobał że po zmianie auta kupiłem sobie, aż 2 takie zapachy ^^ Jeden już wisi na lustereczku, a gdy już się będzie "kończył" to dołożę drugi :)
Trudno powiedzieć co to za zapach, musiałbym poczytać na odwrocie opakowania lub gdzieś na internecie bo naprawdę nie jestem określić co on mi przypomina.

Poza tym ma u mnie plusa za wygląd :P Fajnie się prezentuje.
Generalnie polecam ten zapach :)

Awatar użytkownika
emgie

Astro-maniak
Posty: 65
Rejestracja: 21 lut 2014, 22:39
Imię: Michał
Auto: Astra H
Silnik: Z17DTJ
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

#29

Nieprzeczytany post autor: emgie »

Już czwarta choinka w mojej Astrze Wunder baum - New car :) mi osobiście odpowiada taki zapach.

Awatar użytkownika
Slovak

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2014, 21:13
Imię: Damian
Auto: Astra G
Silnik: Z22SE
Województwo: świętokrzyskie

#30

Nieprzeczytany post autor: Slovak »

Osobiście polecam California Scents - Coronado Cherry, będę zamawiał już kolejny raz ten sam zapach :).

ODPOWIEDZ