Mycie auta i co dalej?

"czyli jak i czym zadbać o wygląd naszych aut"
diablo228

Astro-maniak
Posty: 246
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:13
Imię: Łukasz
Auto: Octavia II 200
Silnik: PB98
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik

Re: Mycie auta i co dalej?

#21

Nieprzeczytany post autor: diablo228 »

taa płyn do mycia szyb:P reszta czeka z powodu braku czasu bo ogarniamy nowe duże studio i brak na testy czasu :)
Kosmetyka pięlęgnacja samochodów

KonikM

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 25 sty 2013, 0:53
Imię: Maciej
Województwo: wielkopolskie

#22

Nieprzeczytany post autor: KonikM »

Płyn jest genialny. A jakie studio? Zapodaj namiar.
Pozdrawiam
Maciej

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

diablo228

Astro-maniak
Posty: 246
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:13
Imię: Łukasz
Auto: Octavia II 200
Silnik: PB98
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik

#23

Nieprzeczytany post autor: diablo228 »

no nowe większe studio detailingowe ponad 100m2 :) czy ja wiem czy genialny :) bardzo wodnity jest jakby duża ilość wody a mało chemii nie sprawdzałem jak to tam cenowo wychodzi ale po jednym myciu nie urzekło mnie, jak się wszystko ogarnie to przetestuje to co dostałem i podziele się wiedzą.
Kosmetyka pięlęgnacja samochodów

KonikM

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 25 sty 2013, 0:53
Imię: Maciej
Województwo: wielkopolskie

#24

Nieprzeczytany post autor: KonikM »

A możesz podać, które studio? Gdzie?

Ad. płynu.
Jest genialny. :mrgreen:
Jeśli dostałeś próbki w pierwszym kwartale 2014, to płyn był (o ile dobrze pamiętam) bez zapachu. Teraz jest dostępny w dwóch wersjach zapachowych oraz jako koncentrat. Myje skutecznie, bez mazania, nie odbarwia plastików (nie ma amoniaku), jako koncentrat wychodzi rewelacyjnie cenowo.
Nie rozumiem dlaczego "wodnitość" Ci nie odpowiada. A jaki powinien być płyn do szyb? Oleisty? ;) Poza tym mogę Ci przesłać próbkę koncentratu. Rozpylisz na szybę i nie zdążysz jej umyć, bo... odparuje. Szczególnie w ciepłe dni. Płyn musi mieć określone parametry i spełniać określoną rolę. A ten robi to... genialnie. :mrgreen: Do tego jest pięknie klarowny nawet po rozcieńczeniu. Czego niektórym koncentratom na rynku nie udaje się osiągnąć. Cecha mniej istotna użytkowo, ale ja np. lubię rozpylać na szybę klarowny płyn, a nie mętny.
Za "chwilę" będzie dostępny płyn do szyb "clarity". Z dodatkami antypara i hydrofobowymi.
Pozdrawiam
Maciej

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ