Polerka samochodowa.

"czyli jak i czym zadbać o wygląd naszych aut"
Awatar użytkownika
ilek8822

Przedstawiciel Regionu
Posty: 3066
Rejestracja: 15 sty 2011, 12:20
Imię: Kamil
Auto: Astra GSI
Silnik: c20xe
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Łagiewniki (koło Wrocławia)

Polerka samochodowa.

#11

Nieprzeczytany post autor: ilek8822 »

Tak jak Kolega Diablo pisze. Jak dla Ciebie 600zł to za dużo, to nie rób wg. Fascynujące jak niektórzy myślą. Że tyle za zrobienie całego auta to dużo, ale malowanie jednego elementu za tyle to już ok. Uj że się kolor nie wstrzelił, ale pomalowane panie.

Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. W moim przypadku auto stoi dwa bite dni. Godzin pracy poświęcam jak za 3, do tego materiał itp to 100-150zł gdzieś. Więc sobie policz jakie kokosy. Skoro ktoś bierze 300-500zł to sobie tylko przemyśl. Przyśpieszy jak robot i będzie dymał dobe, czy zrobi aby było ? Ja auta robie już tylko znajomym, lub jak ktoś błaga z plikiem $ bo w swojej normalnej robocie zarabiam tyle że się szmacił nie będę, a dla znajomych i swojej własnej satysfakcji to jeszcze ok. Czasem po prostu lubię popatrzeć na swoje "dzieło" jak jeździ po okolicy.

Co do Kolegi który kupił polerke. Polecam iść na szrot i wziąć sobie jakiś element czy dwa i na nich popróbować. Lepiej poćwiczyć na czymś zanim się za auto weźmiesz.

Awatar użytkownika
Szima

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 06 kwie 2017, 23:42
Imię: Szymon
Auto: Astra J
Silnik: 1.6XER
Województwo: wielkopolskie

#12

Nieprzeczytany post autor: Szima »

Polerkę już wypróbowałem na starych drzwiach :D Poleruje się nią dość dobrze, nie jest za ciężka, regulacja obrotów też jest ok. Jak narazie próbowałem ją z użyciem pasty Farecla ;)

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

jak robisz g3 farecla to dokup sobie jeszcze jakiś miękki dysk i mleczko wykańczające do usunięcia hologramów

Awatar użytkownika
Szima

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 06 kwie 2017, 23:42
Imię: Szymon
Auto: Astra J
Silnik: 1.6XER
Województwo: wielkopolskie

#14

Nieprzeczytany post autor: Szima »

Kupiłem mleczko nabłyszczające BOLL :)

ODPOWIEDZ