Relacja z VII Ogólnopolskiego Zlotu Koronowo 2013

Awatar użytkownika
Roberto

V.I.P.
Posty: 2684
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:44
Imię: Roberto
Auto: Astra H
Silnik: z turbiną :)
Rocznik: 2007
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Relacja z VII Ogólnopolskiego Zlotu Koronowo 2013

#1

Nieprzeczytany post autor: Roberto »

Relacja z VII Ogólnopolskiego Zlotu AKP Koronowo 2013
Tutaj dzielimy się swoimi wrażeniami ze Zlotu :) oraz prowadzimy dyskusję :mrgreen:
Zdjęcia i filmy z VII Ogólnopolskiego Zlotu Koronowo 2013 wrzucamy Tutaj LINK
Prosimy nie wrzucać ich do tego Tematu
R o b e r t o
[External Link Removed for Guests]

krris

Astro-maniak
Posty: 132
Rejestracja: 07 maja 2007, 18:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: krris »

Tym razem ja zacznę
Gratulacje i podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do zorganizowania tego zlotu, w tym roku udało się zarezerwować kartodrom to bez porównania lepsza miejscówka niż żwirowirowisko z zeszłego roku. Sam tor jest dłuższy i bardzo się zmienił (na lepsze) w porównaniu z ostatnim razem kiedy miałem okazję po nim jeździć.Szczęśliwie dla wszystkich widzów i ścigantów nie padało. Emocje były spore a rywalizacja zacięta obyło się bez strat w ludziach i sprzęcie.
Na koniec miło było ponownie spotkać się ze starą kadrą, pozdrawiam serdecznie wszystkich znanych i nie poznanych, życzę dalszej doskonałej zabawy i bezpiecznych powrotów.
Ps. Pawka jeszcze raz naj wszystkiego z okazji urodzin
Ps2. Dzięki bardzo za herbatkę miętową :lol:

Pozdro

Wiśnia87

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 16 paź 2011, 13:07
Imię: Bartosz
Auto: Civic VI EJ9
Silnik: D14A4
Województwo: pomorskie

#3

Nieprzeczytany post autor: Wiśnia87 »

Dzięki wszystkim za miło spędzony czas ! Z roku na rok organizacja jest coraz lepsza, miło również zobaczyć znane twarze z poprzednich zlotów. Przejazdy na kartodromie jak dla mnie mega zabawa, Ci co nie spróbowali niech żałują ;) W przyszłym roku na bramie kontrola będzie trochę bardziej dokładna bo nie przewidzieliśmy, że prawie nikt z was nie będzie miał szczelinomierza do wentyli :D

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

Również dziękuję Wszystkim za spotkanie, miło było Was wszystkich zobaczyć kolejny raz ;) z uśmiechem na twarzy będę wspominał również tych, którzy na bramie wjazdowej na ośrodek faktycznie mieli przygotowany dowód, gaśnicę i prawko i byli lekko zestresowani kontrolą :D Szacun dla Silvera, że jechał taki kawał drogi i to w nocy, żeby się z nami spotkać, pogoda utrudniała nam trochę balowanie do białego rana przez co imprezy nie były tak długodystansowe jak rok temu, dziękuję Wam bardzo za huczne sto lat z okazji moich urodzin :D 87 to najlepszy rok co nie Herminator ? :D PoZdRo dla Sevi-ego i jego ekipy z bramy :D wspomnieć należy również o dobrych bitach w domku ekipy świętokrzyskiej :D pozdro leci także dla Dj. Musztardy, który zapodawał dobre bity Dj-owi Niewidzialna Ręka w domku nr 6, Quaku i Darian - dzięki za gofra zaserwowanego rano do łóżka w postaci dachówki z eternitu oraz całej ekipie z pomostu "w steeeepie szerokim" vol.2 :D, mmmmmm Lody GD szacun za wyczesany sweterek 8-) pOzDrO dla Ridge - nie rycz! ;D Fajnie, że znowu odwiedził nas Wujek Snajper z całą rodzinką ;) fajnie było zobaczyć stare gęby dawno nie widziane - między innymi FalconTech,Kuzi, Gizmo, Grzana_PL, Krris, Rajdowy, Jarcyk, Roberto oraz wiele wiele innych, których nick'ów ciągle nie mogę spamiętać :D
To mój ostatni zlot w towarzystwie Astry stąd chyba chwilami byłem trochę nieswój ale mam nadzieję, że za rok spotkamy się znowu!
Ostatnio zmieniony 05 maja 2013, 1:25 przez Pawka87, łącznie zmieniany 4 razy.
Stay tuned ;)

Awatar użytkownika
FalconTech

Server Admin
Posty: 5505
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:30
Imię: Paweł
Auto: NaN
Województwo: dolnośląskie
Wdzięczny: 14 razy
Pomocny: 28 razy
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: FalconTech »

Fakt, pogoda w tym roku nie rozpieszczała nas za bardzo, chodź byli tacy którym słoneczko przygrzało (dosłownie i w przenośni ale to nie o tym :mrgreen: ), sam po pierwszym dniu czułem się spieczony :shock: przez zimne noce i farelki w domkach co chwila były kłopoty z prądem - nie martwcie się u mnie też :lol:

Dzięki wszystkim za wielkiego 4-dniowego grilla przy dobrej muzyce [External Link Removed for Guests] do późnej nocy :P i od bladego świtu :x
Wiśnia87 pisze:W przyszłym roku na bramie kontrola będzie trochę bardziej dokładna bo
bo ja się nią zajmę :twisted:
Pawka87 pisze:To mój ostatni zlot w towarzystwie Astry stąd chyba chwilami byłem trochę nieswój ale mam nadzieję, że za rok spotkamy się znowu!
Naprawdę wielka strata dla klubu, życzę nam by została w naszych szeregach i co roku na majówkę była na zlocie :D bo oczywiście Twoja obecność nie podlega dyskusji!
P.S. nie narażaj się, nas z '88 jest więcej i nie dostaliśmy tak od Czarnobyla jak '87 :ugeek: :lol:

Generalnie w Oplu zasada jest taka:
czerwony kabel stały plus, czarny plus po zapłonie, brązowy masa.

Awatar użytkownika
Konradopel

Astro-maniak
Posty: 607
Rejestracja: 02 wrz 2007, 19:24
Imię: Konrad
Auto: "Czekoladka"
Silnik: A14NET
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Konradopel »

Wrażenia po zlocie mam bardzo pozytywne :D
Chodząc po ośrodku ciężko było nie zauważyć że wszystko zmierza w dobrym kierunku. W naszych szeregach jest coraz mniej druciarstwa, a coraz więcej bardzo ciekawych, dopieszczonych i przemyślanych projektów. Chociaż wielu z was narzekało na "kryzys" to ciężko jest nie pogratulować postępów poczynionych przez niejednego klubowicza. Celowo nie wymieniam po nick'ach, ci co modzili to wiedzą że o nich mowa :)

Imprezę na kartodromie zaliczam do kategorii "wypas". Przednia zabawa. Rywalizacja na wysokim poziomie. Mamankowy sprzęt po prostu łeb z kablami wyrywa. Jak to zapier.... No nie umiem tego opisać. F1 w budzie GSI :) Elmo, dla Ciebie też maga szacun :!: . Szkoda że sam niczego nie pokazałem, ale to jest tylko mobilizacja żeby brać się za siebie i za auto.

Na końcu, ale nie najmniej ważne, gratki i podziękowania dla organizatorów. Bez was takie lenie jak ja nie miały by gdzie przyjeżdżać na gotowe ;)

Do zobaczenia za rok, w tym samym miejscu, o tym samym czasie.
MOC BŁYSKAWICY W ZAKLĘTYM KRĘGU - OPEL
Fotki ze zlotów i wypraw - [External Link Removed for Guests]
Moja Astra - [External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Roberto

V.I.P.
Posty: 2684
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:44
Imię: Roberto
Auto: Astra H
Silnik: z turbiną :)
Rocznik: 2007
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Roberto »

Ja wprawdzie byłem tylko jeden dzień, ale i tak mile spędzony :)

Przede wszystkim dziękujemy ekipie WLKP za gościnę, maluszek aż gaworzył z zadowolenia ;)

Fajnie było zobaczyć starych dobrych znajomych :) i specjalne pozdrowienia dla Grisha ;) za rok obiecane piwko ;)

Borek, Darian, ŁysyCC, Pawka, Konradopel, Herminator, Kris Dent, Quakow, Pawelk, endru, Przemo z Edzią, Buniunia i Ola, sevi i Justa, Jarcyk, Irenka, wiewióra, Mamanek i wiele wiele innych osób - spotkać się z Wami to czysta przyjemność :)

PS.

Telemark Piotra Żyły - Poziom Światowy ;)
R o b e r t o
[External Link Removed for Guests]

dj_matq

Astro-maniak
Posty: 67
Rejestracja: 25 wrz 2012, 17:21
Imię: Mateusz
Auto: Ford Fusion 2.0 Turbo
Silnik: Ecoboost
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Szczytno

#8

Nieprzeczytany post autor: dj_matq »

To i ja coś od siebie dodam :) byłem pierwszy raz i od razu mi się spodobało :) fajnie było popatrzeć jak różne furki zapitalają po Kartodromie :) gleba BBARTASSWLKP robi wrażenie-szacunek.Pozdrawiam wszystkich uczestników którzy byli na zlocie a w szczególności kolegę Pioooterek od Nexii :) (może za rok przewód hamulcowy da radę i nie pęknie).
PS. czekam z niecierpliwością na kolejny zlocik :)
Jeździ trąbi hamuje :)

Awatar użytkownika
andrzej m

Klubowicz AKP
Posty: 808
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:47
Imię: Dziadzia Andrzej
Auto: Astra G
Silnik: X18XE1
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: andrzej m »

Czas bym i ja się odmeldował.
Dzięki wam wszystkim za kolejnego fajnego zlota.
Nie będę nikogo wymieniał bo strony zabraknie więc ogólnie wszystkim wielkie dzięki i do następnego spotkania w tak zacnym gronie.

PS. Ślązaki, uważajcie bym nie wykorzystał waszej obietnicy :mrgreen:
Dziadzia Andrzej mówi. Jestem jaki jestem.

nowik

Astro-maniak
Posty: 269
Rejestracja: 30 gru 2007, 12:29
Imię: nowik
Auto: ASTRA G /MINI COOPER
Silnik: X20XEV / 1,3
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: nowik »

czekam na relacje ze Zlotu ;)

nie było mnie w tym roku ale już rozmawiałem przez tel z paroma osobami i troszkę znam co i jak ale czekam na info od wszystkich i oczywiście na fotosy i filmy :P

pozdro !

Zablokowany