Relacja z VII Ogólnopolskiego Zlotu Koronowo 2013

herminator

V.I.P.
Posty: 517
Rejestracja: 21 lip 2008, 14:29
Imię: Grzegorz
Auto: OPEL ASTRA G KOMBI/ FORD FOCUS CMAX
Silnik: 1.4 90KM/ 2.0 136KM
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Relacja z VII Ogólnopolskiego Zlotu Koronowo 2013

#41

Nieprzeczytany post autor: herminator »

No więc jako że mam jeszcze urlop i dalej kontynuujemy z bratem majówkę :D to po krotce opiszę co chciałem powiedzieć ap ropo tegorocznego zlotu :)

Po pierwsze co złego to nie ja :lol: Niestety ja i miecz świetlny musiał być jak co roku hehe

NA wstępnie chciałbym podziękować Endru że wytrzymał z nami po drodzę i żę mimo nie przespanej nocy dał rade dojechać i wogóle...

Za organizację zlotu i atmofere dziękuję komendantowi melanżu i jego podopiecznym :) szczególnie Darianowi za bany na wejściu hehe :P Panu z caterpilara że mnie nie zrzucił z dachu...

Kuziemu vel Piotr Żyła za cierpliwość i radość mimo wszystkich stresów:P

Ilkowi Marianowi i wszystkim którzy z nami się bawili podczas niezapomnianych nocy u nas w domku:)

Mojej żonie AKP Irence:) i jej Michałowi za cierplowość do nas hehe

a przede wszystkim którym nie daliśmy spać przepraszam ale tak już mam TAK SIĘ BAWI TAK SIĘ BAWI AKP:) niestety nie umiem nie bawić się hehe


Do zobaczenia za rok

-- 5 maja 2013, o 23:52 --
Ruda pisze:No ilek8822 wzrostem raczej żadna się nie przejmowała mimo tego że ciągle miałam to wypominane przez Cb. A co do głosu to po prostu był dość wyrazny i tyle :D Na kolejnym zlocie postaram się być ciszej

we wszystko uwierzę ale w to nie:D nie zmianiaj głosu bo nie będziesz sobą :P
Jeżdżę tak aby dojechać do celu bez strat...

Awatar użytkownika
czajka

Astro-maniak
Posty: 917
Rejestracja: 11 kwie 2009, 13:15
Imię: Paweł
Auto: ASTRA II
Silnik: 2.0 DTL
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#42

Nieprzeczytany post autor: czajka »

Dziękuje wszystkim za wspaniałą majówke 8-) Spędzony wspólnie czas wypite trunki i to wszystko czego nie pamiętam :lol: :lol: :lol: do zobaczyska za rok :D :D :D

gumiś2783

#43

Nieprzeczytany post autor: gumiś2783 »

Pszepraszam ze tak pozno ale to pewnie ze wzgledu za satysfakcje z takiej imprezy.TEDI,DEMON i reszta ekipy wielkie podziekowania za zaszczepienie pasji do asterki i dwie zajefajne imprezy "augustowskie" i 7e OG.Mam nadzieje ze pojedziemy taka sama ekipa na nie jeszcze jeden zlot i inne imprezy.Pozdro

Usunięty użytkownik 14683

#44

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 14683 »

justyna0912 pisze:świętokrzyskie pamiętajcie że za rok musicie też mieć domek blisko nas. heh.no i przepraszam że moja obecność na imprezach była dosyć krótka heh
przemyślimy sprawę bo dziewczyny z innych województw częściej do nas przychodziły:) Chyba że obiecacie poprawę:D

Awatar użytkownika
bobsoooon-91

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 06 wrz 2012, 18:41
Imię: Mati
Auto: Astra 1,6 8V
Silnik: C16SZR
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Góra Kalwaria

#45

Nieprzeczytany post autor: bobsoooon-91 »

ehh widzę że dużo mnie ominęło :cry: ale w przyszłym roku przyjadę musowo!!!:D będę nowicjusz na zlocie;p w tym roku byłem jako gość na VII ACC w Wiśniowej Górze ale w przyszłym roku będę tu i tu jeśli zloty nie nałożą się na siebie:D Pozdr dla forumowiczów!!! :) :) :)

Awatar użytkownika
Kicia

Astro-maniak
Posty: 142
Rejestracja: 14 maja 2012, 10:49
Imię: Alicja
Auto: Zafira
Województwo: pomorskie
Kontakt:

#46

Nieprzeczytany post autor: Kicia »

Dziękuje za wspólny zlot .Ciesze się że spotkałam Was znowu i poznałam nowe osoby . Za tańce z świętokrzyskim świetnie się bawiłam oraz wszystkim z którymi dzieliłam domek numer 4
Do zobaczenia za rok :D

Awatar użytkownika
Thomas1188

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 06 sty 2013, 22:19
Imię: Tomasz
Auto: Opel Astra F
Silnik: 1.6 8V
Województwo: mazowieckie

#47

Nieprzeczytany post autor: Thomas1188 »

Dzięki wszystkim za świetny zlot, bardzo mi się spodobało, chociaż byłem pierwszy raz, aż mnie kusi przyjechać jeszcze raz za rok :)

Awatar użytkownika
Kuzi

Astro-maniak
Posty: 408
Rejestracja: 22 sie 2009, 15:17
Imię: Rafał
Auto: Astra G Bertone Cabrio
Silnik: 1,8L 125km
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Nieciecz/ Otwock
Kontakt:

#48

Nieprzeczytany post autor: Kuzi »

Witam!!! Wariaty!:)

Godzinę temu z Ania zawitalismy do domu po przedłużonym weekendzie :P aż nie mogłem sie doczekać aż zobaczę wpisy i napiszę do was!:)
Dzieki wielkie za zlotcik jak zawsze było mega! nie bedę wymieniał każdego z osobna bo mogę kogoś pominąć, i może być urażony... jesteście mega pozytywnymi ludźmi ! na pewno będę za rok bo nie wyobrażam sobie majówki bez AKP! :) Na początku byłem trochę sceptycznie nastawiony do Piotra Żyły ale.... jak było widac na rozdaniu nagród wszytsko się zmieniło :) dzięki za ksywę cały czas mam z tego polewkę " Piotr Żyła poleca " :D

Jeszcze raz dzięki !!!:)

PS: Piotr Żyła polecam Astra Klub Polska !
Bertone to nie samochód, to styl życia!

Zablokowany