Relacja z VII Ogólnopolskiego Zlotu Koronowo 2013

clima

Astro-maniak
Posty: 243
Rejestracja: 21 paź 2011, 0:30
Imię: Rafał
Auto: Opel Astra GTC
Silnik: Z19DTH
Województwo: mazowieckie

Re: Relacja z VII Ogólnopolskiego Zlotu Koronowo 2013

#21

Nieprzeczytany post autor: clima »

Mazowieckie także dotarło do domów a Piotr Żyła po rozdaniu nagród pojechał nad morze się regenerować przed rozpoczęciem treningów aby w przyszłym sezonie było więcej sukcesów. Wielki dzięki za zlot byłem pierwszy raz i już czekam na więcej :D
Black GTC Panorama: [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
mariusz8389

Astro-maniak
Posty: 64
Rejestracja: 26 kwie 2012, 12:04
Imię: Mariusz
Auto: Opel Astra
Silnik: 1.6
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Milicz

#22

Nieprzeczytany post autor: mariusz8389 »

Podziękował za zabawę było zaje..fajnie, miło było poznać wszystkich na żywo.Jak na pierwszy raz wrażenia nie do opisania :shock: Na pewno wróce :D

Tomo

Astro-maniak
Posty: 1643
Rejestracja: 02 kwie 2009, 20:29
Imię: Tomek
Auto: Astra F Astra G
Silnik: X16SZ Z20LET
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Tomo »

Śląsk również już w swoich domach, po dzisiejszej wyprawie do Gdańska i odwiedzinach kilku osób :D Osobićie jak zwykle bardzo dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego, że zlot się odbył i jak wyglądał. Na kartodromie było mega, mam nadzieję że w przyszłym roku również uda się go załatwić. Elmo jeszcze raz dzięki za poprawienie turbiny, w drodze do domu kilka razy let pokazał co potrafi :lol: Maman również dzięki za pomoc przy bertonie i gościne dzisiaj, co prawda obietnicy nie udało się do końca spełnić, ale może następnym razem :lol: :lol: :lol: Dziubas dzięki za gościne i pokazanie części Gdańska ;) Kredka, Zizi, Novy, Lądek, Maman, Adaszko dzięki za te ostatnie dni. Dzięki wszystkim którzy postanowili zagłosować na moje nowe wozidło. No i wszystkim którzy w tym uczestniczyli, gdyby nie Wy to ta impreza by tak nie wyglądała, Do zobaczenia za rok :mrgreen:
MOJA ASTRA [External Link Removed for Guests]

Mamanek

V.I.P.
Posty: 978
Rejestracja: 12 mar 2008, 17:02
Imię: Adam
Auto: Opel Astra GSi
Silnik: C20XE+
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: Mamanek »

Zlocik zorganizowany kolejny raz na bardzo wysokim poziomie, wiec tutaj wielkie podziekowania, ze kolejny raz to dzwigneliscie i wyszlo naprawde super ;)

Co do samego pobytu, to ciesze sie, ze jest grono osob, ktore z checia udostepnia mi swoje autka, aby je po prostu zgnoic ;) Tomo i Lądek nawet się nie skrzywili :D

Ogolnie domek 14 kolejny raz dał rade, dlatego wielkie dzieki dla wspollokatorow alkoholikow, czyli Ziziego, Novego, Toma, Lądka, Kredki, Adaszka i przechodniów - hehehe :D

Nie zapomnijcie pozdrowic "Andżeja" - on naprawde lubi takie wino :D

Rywalizacja na torze na wysokim poziomie, mimo wygranej bylo ciezko, Elmo dobrze mnie tam deptal ;)

Ogolnie i przyjemnie wracalo sie z ekipa pomorska do domu, predkosci autostradowe zaliczone, szkoda tylko ze odcinka na 5-tym biegu tak szybko sie pojawia, nie mniej mesko :D

Pozdrowiam wszystkich z ktorymi rozmawialem i z ktrorymi nie mialem okazji :)
GSi to odwzajemniona miłość , więc jeśli nie czujesz tej miłości, to błagam Cię!
Zmień samochód!!!


M&M Team

Awatar użytkownika
zizi

ex-Staff
Posty: 3177
Rejestracja: 16 sty 2008, 17:35
Imię: Dawid
Auto: Astra F
Silnik: 20SEH
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: zizi »

Rewekla rewelka, Lubie Was Popaprańcy ;) ;) . Przejazd na spawanie wydechu na zawsze pozostanie w mojej pamięci :lol: :lol:
ASTRA F [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ilek8822

Przedstawiciel Regionu
Posty: 3066
Rejestracja: 15 sty 2011, 12:20
Imię: Kamil
Auto: Astra GSI
Silnik: c20xe
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Łagiewniki (koło Wrocławia)

#26

Nieprzeczytany post autor: ilek8822 »

Chyba już odparowałem w miarę więc mogę coś dodać od siebie :)

Zlot był dla mnie mega. Mimo pogody, przez którą melanże nie były aż do białego rana była to dla mnie jedna z imprez the best of the best :D .

Pozdrowienia dla ekipy ze Świętokrzyskiego która dzieliła z nami domek, jesteście mega zakręceni i na to liczyłem ;) Pozdro, dla domku nr 7, wasze trunki podbiły moje gardełko. Mamanek, dzięki za przejażdżkę potworkiem, mimo nabawienia kompleksów braku mocy w moim :P . Pozdro da śląska,mam nadzieję, ze nie zamęczyłem gadką ;) Rajdo pomagierze trzym się, Sevi, bartas dzieki, że mogłem pomóc przy Audio i ogólnie za resztę . Pozdrawiam również Dziołchy z Mazowieckiego, nie martwcie się niskim wzrostem, głosy ma cie za to mega wysokie :lol: .

Ogólnie pozdro dla wszystkich, z którymi piłem, którzy byli i których omal nie zagadałem na śmierć. ;) Mam nadzieję do zoba wcześniej jak za rok :D

Awatar użytkownika
mentos88

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 27 maja 2011, 22:44
Imię: Karol
Auto: Astra III
Silnik: Z14XEP+LPG STAG 300+
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok i akalice

#27

Nieprzeczytany post autor: mentos88 »

Tradycyjnie już wrzucam zlepek najlepszych ujęć z mojej przedpotopowej "maszyny". Full HD to to nie jest, ale w każdym bądź razie coś tam widać :D
Tak więc zapraszam na seans filmu pt. "VII OG AKP Pyry, Tik Taki i Bimbaje"

[BBvideo 425,350][External Link Removed for Guests][/BBvideo]
Żeby być #1 potrzebna jest pełna determinacja, żeby nie być #2
[External Link Removed for Guests]

Student

Astro-maniak
Posty: 533
Rejestracja: 30 maja 2009, 20:56
Imię: ROMAN
Auto: ASTRA G
Silnik: 1.6 8v
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GDYNIA
Kontakt:

#28

Nieprzeczytany post autor: Student »

No więc czas i na nas.Dzięki wszystkim za bardzo mile spędzony czas.Pozdrowienia dla GIZMA trenuj trenuj chłopie. pozdrowienia dla WLKP :lol: no i podziękowania za miłą atmosferę w domku nr4 :mrgreen: no i do zobaczenia za rok :)

Awatar użytkownika
demon_nocy1

Astro-maniak
Posty: 121
Rejestracja: 17 mar 2009, 17:41
Imię: roman
Auto: astra H
Silnik: x14xep
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Iława

#29

Nieprzeczytany post autor: demon_nocy1 »

Czas i na nas w końcu dojechaliśmy bez żadnych strat w ludziach i sprzęcie.
Dzięki za fajną atmosferę na zlocie nie będę wymieniał kto bo będzie za dużo pisania. Andrzejku oby ci twój prezent dobrze służył. Do zobaczenia na następnym zlocie.
Jedna Pasja Jeden Klub Opel Astra aż po Grób

[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

gumiś2783

#30

Nieprzeczytany post autor: gumiś2783 »

Dzieki wszystkim za mile przyjecie i zajebista zabawe.Do zobaczyska za rok.Na pewno bedziemy...

Zablokowany