Easytronik z 1.0

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

Easytronik z 1.0

#11

Nieprzeczytany post autor: Automat »

Auta z "zautomatyzowaną" skrzynią często eksploatują inwalidzi narządu ruchu,albo zwykłe dostosowują,wówczas zwykłe auto przeradza się w to "zautomatyzowane".Określony przez Ciebie czas eksploatacji auta jest na tyle "bezpieczny", że możesz zaryzykować jazdę na nówce z zautomatyzowaną skrzynią.Wcześniej,być może,przed przyjęciem takiego auta,może uda Ci się załapać w jakimś salonie na jazdę próbną.Jak coś takiego zaliczysz,to koniecznie pochwał się wrażeniami.Te zautomatyzowane skrzynie mają chyba opcję wyboru: manual albo ten niby automat.

EDIT:
tak z grubsza: [External Link Removed for Guests]

...z innej "beczki": [External Link Removed for Guests]

Re: Opel Corsa C Easytronic !!! 10 Paź 2014, 07:55 Witam, miałem podobny problem ze swoją CORSĄ właśnie ze skrzynię easytronic, pojechałem do warsztatu, w którym stwierdzili, że jest uszkodzony sterownik, koszt takiego sterownika to ponad 3000 zł. chora cena... Zaproponowali mi przeróbkę tej skrzyni na zwykły manualną, więc się zdecydowałem, usługę wykonali dość szybko i jeżdżę do tej pory (ponad rok) bez żadnych problemów... W zasadzie to są te same skrzynie, różnica polega na sterowaniu - elektryczne siłowniki, bądź jak teraz mam zwykłe ręczne przełączanie biegów jak w zwykłym manualu... Polecam ten warsztat.: Calibra S.C. tel. (22)6195470.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2018, 15:08 przez Automat, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Astroholik

Astro-maniak
Posty: 708
Rejestracja: 01 maja 2019, 15:12
Imię: Dariusz
Auto: Szkoda Octavia
Rocznik: 2021
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań - miasto doznań :)
Wdzięczny: 39 razy
Pomocny: 36 razy

#12

Nieprzeczytany post autor: Astroholik »

Misza pisze:
13 lip 2018, 21:03
Skoro Ty masz pojęcie, to po co ten temat?
Właśnie nie ma pojęcia i pyta o zdanie tych którzy mają bo do tego służy to forum.
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ