Akcje serwisowe

Awatar użytkownika
Budus

Astro-maniak
Posty: 204
Rejestracja: 19 lut 2011, 10:50
Imię: Łukasz
Auto: Astra K HB
Silnik: B16SHT
Województwo: śląskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 2 razy
Kontakt:

Akcje serwisowe

#21

Nieprzeczytany post autor: Budus »

atri pisze:QR_BBPOST
Budus pisze:QR_BBPOST skąd ta informacja ? mi nie odwołali poniedziałkowej wizyty
Z serwisu, odwołali mi zaplanowaną wizytę, powiedzieli że są problemy z softem i że mam czekać
zmień ASO :) wszystkim aktualizują :) u mnie aktualizacja odbyła się dzisiaj. po pracy odbieram auto
[External Link Removed for Guests]

rafal767

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 07 cze 2016, 11:12
Imię: Rafał
Auto: AK
Silnik: 1.6T
Województwo: śląskie

#22

Nieprzeczytany post autor: rafal767 »

zmień ASO :) wszystkim aktualizują :) u mnie aktualizacja odbyła się dzisiaj. po pracy odbieram auto
Dzisiaj ponownie zadzwoniła do mnie pani z ASO i odwołała jutrzejszą aktualizację. GM chwilowo wycofał się z aktualizacji, gdyż jak usłyszałem dalej pojawiają się błędy, które chciano wyeliminować. Wygląda na to że kolega atri nie jest odosobniony :)

b4jk

Astro-maniak
Posty: 71
Rejestracja: 29 lut 2016, 7:52
Auto: Astra K
Województwo: podkarpackie

#23

Nieprzeczytany post autor: b4jk »

jakiego systemu intellilink dotyczy akcja serwisowa? mam problemy z moim r4.0 ale nie ma do niego nowszej wersji oprogramowania (info z serwisu). trochę mnie to zaczyna irytować, bo kilka razy w głośnikach słyszałem dziwne głośne dźwięki i nie dało się normalnie korzystać z auta.

ememel

Astro-maniak
Posty: 103
Rejestracja: 22 lip 2016, 15:36
Imię: Mirosław
Auto: Astra K ST
Silnik: 1.4
Województwo: łódzkie

#24

Nieprzeczytany post autor: ememel »

Budus pisze:QR_BBPOST
atri pisze:QR_BBPOST

Z serwisu, odwołali mi zaplanowaną wizytę, powiedzieli że są problemy z softem i że mam czekać
zmień ASO :) wszystkim aktualizują :) u mnie aktualizacja odbyła się dzisiaj. po pracy odbieram auto
Raczej to Ty musisz zmienić ASO skoro fatyguja Cie nie mając aktualnych informacji.
Mnie też dzisiaj odwołali.

atri

Astro-maniak
Posty: 75
Rejestracja: 29 kwie 2016, 18:52
Imię: Paweł
Auto: Astra K elite 1.4 150
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 1 raz

#25

Nieprzeczytany post autor: atri »

Ja będąc przejazdem odwiedziłem serwis opla, akcja jest odwołana - zakończona w systemach Opla, zniknęła tez z aplikacji mobilnej. Natomiast serwis w którym byłem zlał mnie totalnie tekstem, że moja astra została już tym softem zaktualizowana w fabryce, o mało nie zaliczyłem ROTFLa. Nie polecam nowego serwisu w Warszawie w pewnych alejach!

ememel

Astro-maniak
Posty: 103
Rejestracja: 22 lip 2016, 15:36
Imię: Mirosław
Auto: Astra K ST
Silnik: 1.4
Województwo: łódzkie

#26

Nieprzeczytany post autor: ememel »

Nic nie zginęło z aplikacji mobilnej. Akcja w aplikacja nadal istnieje.

atri

Astro-maniak
Posty: 75
Rejestracja: 29 kwie 2016, 18:52
Imię: Paweł
Auto: Astra K elite 1.4 150
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 1 raz

#27

Nieprzeczytany post autor: atri »

Widać, że albo mają niezły burdel, albo to dotyczy różnych VIN, u mnie nic już nie ma.

rafal767

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 07 cze 2016, 11:12
Imię: Rafał
Auto: AK
Silnik: 1.6T
Województwo: śląskie

#28

Nieprzeczytany post autor: rafal767 »

Znowu zadzwoniła do mnie pani z ASO, że akcja wznowiona. W aplikacji mobilnej też jest. Jutro jadę.

KEJ

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2016, 11:45
Auto: Astra K
Silnik: B1,4XFT
Województwo: mazowieckie

#29

Nieprzeczytany post autor: KEJ »

I jak ?

rafal767

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 07 cze 2016, 11:12
Imię: Rafał
Auto: AK
Silnik: 1.6T
Województwo: śląskie

#30

Nieprzeczytany post autor: rafal767 »

I jak ?
No szopka jakaś. W dzień kiedy miałem umówioną wizytę ponownie zadzwoniła pani z ASO i ponownie odwołała. W czasie aktualizacji innych aut znowu pojawiały się błędy, które nie powinny się pojawiać, dlatego ASO zdecydowało się kolejny raz na wstrzymanie akcji i kontakt z GM.

Swoją drogą po wykupieniu Opla przez PSA zapewne w centrali Opla panuje jeden wielki chaos, każdy patrzy na swój "stołek", a nie na akcje serwisowe.

ODPOWIEDZ