R 4.0 IntelliLink - android auto - problem z wyświetlaniem/polaczeniem

Segor

Astro-maniak
Posty: 131
Rejestracja: 28 lip 2016, 15:54
Auto: Astra K
Województwo: śląskie

R 4.0 IntelliLink - android auto - problem z wyświetlaniem/polaczeniem

#101

Nieprzeczytany post autor: Segor »

I niestety nie wszyscy są zadowoleni z wyników ;(

Awatar użytkownika
marwisn

ex-Staff
Posty: 4598
Rejestracja: 18 cze 2012, 19:46
Imię: Marcin
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.4 TSI
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 26 razy
Kontakt:

#102

Nieprzeczytany post autor: marwisn »

U mnie nie działa 2.0.

Przy montażu kamery cofania muszą mi zmienić soft do radia (w grają z serwera pewnie najnowszy jaki jest).

Może to poprawi sytuację.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2016, 0:41 przez marwisn, łącznie zmieniany 1 raz.
DO - AF - ZA - AH - AK - SL

[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
morfi777

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2016, 16:59
Imię: Przemyslaw
Auto: Astra k
Województwo: śląskie
Pomocny: 1 raz

#103

Nieprzeczytany post autor: morfi777 »

Cześć,
jakiś czas temu założyłęm ten temat na forum że mam/miałem problem z andorid auto (black screan co drugie włączenie auta u mnie w astra, a u kolegi w takim samym aucie co odebrał go trzy miesiące temu wszystko działało).
Byłem w serwisie opla i pokazałem im inny problem z radiem (raz podczas jazdy system się całkowicie zawiesił). Przekazali że mogą dokonać tylko aktualizacji, co mnie ucieszyło, gdyż dobrze wiem ze jeśli zgłoszę problem z android auto to wyślą mnie do domu gdyż twierdzą że to wina google/telefonu/kabla/twoja itp a google w Polsce oficjalnie nie udostępnił andorid auto.
Wiec zaktualizowali mi soft do najnowszej wersji, ku zaskoczeniu na 10włączeń z telefonem, za każdym razem prawidłowo się włączyło.
Dodatkowo kiedyś na telefonie "huawei p8 lite" nie działało w żaden sposób, to teraz działa.
Piszę ponieważ, każdy co ma problem z android auto (black screan), polecam poproszenie w serwisie o aktualizację do najnowszej wersji, nie do końca mówiąc że problem jest z android auto, tylko np. z bluetooth że rozłącza (co też miało miejsce).
Jeśli macie jakieś pytania, piszcie.
Ps. android auto aktualnie działa, jest super, nasza Astra jest teraz bardziej smart :)

Awatar użytkownika
Kriv

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 20 sie 2016, 21:31
Imię: Marcin
Auto: Astra K
Silnik: 1,4 B14XE 100 KM
Województwo: lubuskie
Pomocny: 1 raz

#104

Nieprzeczytany post autor: Kriv »

Witam.

Dziś dokonałem aktualizacji oprogramowania na podstawie problemów z charczącymi głośnikami (zdarzyło się może przez rok 1 raz), ale generalnie po to aby działało normalnie Android Auto. Telefon Xioami Redmi 3s. Walczyłem z czarnym ekranem i zwieszaniem się w momencie nawiązywania połączenia telefonicznego podczas działania AA. Dziś autko odebrałem z serwisu. Wszystko działa super bez żadnego zawieszania się po rozmowie telefonicznej cały system działał poprawnie. W załączniku dodaję fotki przed i po aktualizacji ekranu głównego.

Pozdrawiam Kriv.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ