Odbiór nowej Astry z salonu

Awatar użytkownika
Sly

Astro-maniak
Posty: 142
Rejestracja: 07 maja 2016, 0:01
Imię: Sly
Auto: AK ST BLACK
Silnik: 1,4 125KM
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: EZG
Kontakt:

Odbiór nowej Astry z salonu

#111

Nieprzeczytany post autor: Sly »

Pierwsze zamówienie na st zrobiłem w połowie kwietnia - auto przyjechało na przełomie czerwca i lipca.
Drugie zamówienie w połowie maja (wejście na RM 2017) - wstępny termin 30/09, obecnie 20/10.
ST bez inltelli 1,4 Dynamic.

Auto Twoje było już w produkcji ? Informował Cię o tym ?? Bo jak odbiór na początek września to na 1-1,5 miesiąca wcześniej powinno mieć auto taki status właśnie :)
Być może masz właśnie zmianę statusu na dostawę i zniknęło - czego Ci życzę hehehe ;)

Miki777

Astro-maniak
Posty: 55
Rejestracja: 05 maja 2016, 16:10
Imię: Miki
Auto: Astra K Sports Tourer ok sie-wrz'16
Silnik: B14XFL
Województwo: Zagranica - UE

#112

Nieprzeczytany post autor: Miki777 »

Dealer napisał, że 26.08 będzie w kraju i na ok 5.09 będzie mógł wydać. Nie podał statusu.
Po czym się rozchorował na coś poważniejszego i teraz jego współpracownicy wyszukują informacje.
Mam nadzieję, że to ostatni etap jak mówisz a nie jakiś problem i auto wypadło z kolejki :o

Swoją drogą, patrząc na forum czasy oczekiwania wystrzeliły wykładniczo właśnie dla zamówień robionych od połowy maja do końca czerwca, po czym się ustabilizowały.

McSimus

Astro-maniak
Posty: 412
Rejestracja: 08 maja 2014, 15:19
Imię: Maksik
Auto: AJ ST Cosmo+ DeepSky
Silnik: A14NET_6T40
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: W-wo (GWE)
Pomocny: 3 razy

#113

Nieprzeczytany post autor: McSimus »

To ile na chwilę obecną trzeba czekać od zamówienia na ST?
Może niedługo A V ST (o ile znajdzie się chętny na moją czwórkę) ;-)

Segor

Astro-maniak
Posty: 131
Rejestracja: 28 lip 2016, 15:54
Auto: Astra K
Województwo: śląskie

#114

Nieprzeczytany post autor: Segor »

Podobno czas oczekiwania skrócił się do 3,5-4 miesięcy. W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby to była prawda, bo w związku z nowym rocznikiem wiele osób teraz czeka i nie zamawia. Tak więc jeżeli zależy Ci na czasie to teraz najlepszy moment. Z kolei nie wiadomo do końca jak będzie z ceną, podobno dealerzy sami nie wiedzą co robić, bo auta teraz zamówione pewnie przyjdą w nowym roku, ceny mogą się sporo różnić i dealer mógłby być stratny (w sumie nie wiem jak oni to mają ogarnięte, bo trochę bez sensu...).

Awatar użytkownika
Teed58

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2016, 8:51
Auto: Astra G
Silnik: 1,6 16V
Województwo: mazowieckie

#115

Nieprzeczytany post autor: Teed58 »

Witam, zamówiłem ST 24 września planowany odbiór na 17 lutego 2017. Astra ST 1,6 ze światełkami i pakietem kierowcy.
Ciekawe jak się to skończy.
Pozdrawiam

Segor

Astro-maniak
Posty: 131
Rejestracja: 28 lip 2016, 15:54
Auto: Astra K
Województwo: śląskie

#116

Nieprzeczytany post autor: Segor »

Z bliźniaczego forum:
Chyba cos sie zmieniło na lepsze jeśli chodzi o ST. Zamawiałem 02.09 z luksami domawianymi miesiąc po i dzis info, z salonu że jest duża szansa na odbiór w połowie grudnia. Co by dało trzy i pół miesiąca oczekiwania.
Teed58: pytałeś dealera czy termin odbioru Ci się nie zmienił?

Awatar użytkownika
Teed58

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2016, 8:51
Auto: Astra G
Silnik: 1,6 16V
Województwo: mazowieckie

#117

Nieprzeczytany post autor: Teed58 »

Dzwonili i proponowali połowę grudnia, ale mam złe doświadczenia odnośnie produktów wyprodukowanych na koniec roku.
Plany sprzedaży, produkcji itd. Jak się zdecydowałem to już niech zostanie termin na umowie, a domówiłem jeszcze fotele kierowcy i pasażera. I to już koniec, czekam i czytam co piszecie.

Segor

Astro-maniak
Posty: 131
Rejestracja: 28 lip 2016, 15:54
Auto: Astra K
Województwo: śląskie

#118

Nieprzeczytany post autor: Segor »

Lepiej nie czytaj :P Wiadomo jak to jest, pisze się tylko o tym co nie działa, ja zaraz mam odbierać auto i już krew mnie zalewa, że wszystko będzie w najgorszym scenariuszu jak tu na forum :)

Awatar użytkownika
Teed58

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2016, 8:51
Auto: Astra G
Silnik: 1,6 16V
Województwo: mazowieckie

#119

Nieprzeczytany post autor: Teed58 »

Mam Astrę G z 1999 r, na szafie 325 tys i się kręci :lol: , będzie dobrze, zobaczysz.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ